Nod32 Yeni 2o1o Keyfi İle Kendisi Güncelleyen Full Lisans Kullanıcı Adı Sıfre Yok

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Evet Arkadaşlar Size En Yeni Programlarımdan Kendim Hazırlanmış Oldugum Bir Program Veriyorum
Nod 32 Spr Kendisi Güncelleniyor Nasılmı
Sen Kullanıcı Adı Girmiyorsun Sifre Girmiyorsun Kendisi Otamatik En Sonki Güncelleştirme Neyse Onu Yapıyor Yani Hiç Bir Sorunu Yok
Dünyanın En İyi Virus Programı Olan Nod32 İle Keyifli Anlar Sizi Bekliyor
Virus Ten Korunmanın Tek Yolu İste Size :::::....::::::
Tamamen Kendi Anlatımımdır Alıntı Degıldır Kendi Yüklemem Ve Kendi Hazırladıgım Programdır Emege Saygı Bır Tessekkur Yeterlidir

Son düzenleme:

Mc.Soluncan

Yeni üye
24 Ocak 2010
6
0
Gerçekten Denedim Ve Gördüm Kendisi Güncelliyor harıkasın arkadasım devamını beklıyorum otekı paylasımlarında guzel ;) sana benden ılk teskkr saolasın tam aradıgım bı program

ugurr5

Yeni üye
27 Eki 2007
6
0
eyvallah kardeşim saolasınnn da nasıl olucak 30 gün sonra deneme sürüm bitince ne olacak?
ayrıca spr sürüm demişin ne demek?
program master diyor ne iş?

Son düzenleme:

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
kardes 30 gün mün yok bunda sınırsız guncelleme yanı kendısnı orjınal lısansı nı aktıf ettım sızlere sundum
siz kullanıcı adı sıfresını gırmeden o kendısı guncellenıyor yanı 30 gün diye bir sey yok sınırsız kullanılıyor bu ;)

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
eyvallah kardeşim saolasınnn da nasıl olucak 30 gün sonra deneme sürüm bitince ne olacak?
ayrıca spr sürüm demişin ne demek?
program master diyor ne iş?

kardes bu 30 gün diye bir sey yok bu benim kendi hazırladıgım nod32 tek bir yukluyorsun o kadar
sonra kullanıcı adını kendı yazıyor
sifresini kendi yazıyor
güncelleştirmeyi kendi yapıyor
yanı sorunsuz calısıyor bu virüs programınıda hic biyerde bulamazsınzı

Emege Saygı Bir Teşekkür Yeterlidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.