Nokia 2330 Classic instagram mail için browser önerisi istiyorum

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
145
42
Herkese merhaba dostlar,Elimde Nokia 2330 Classic telefon var ve instagram için mail,telefon numarası vs. düşürmek istiyorum fakat telefonun mevcut tarayıcısı opera mini 4.1 version. Bahsettiğim sürümde instagram bu tarayıcıyı desteklemiyor yazısı çıkıyor sayfanın kenarında,birçok browser denedim fakat ya ağ sıkıntısı diyor yada bu tarayıcı desteklenmiyor diyerek şifremi unuttum kısmından mail veya kullanıcı adı yazmama rağmen destek olmamasından dolayı mail,kod gönderilmiyor.Bunun için ne yapabilirim? yardımlarınızı bekliyorum.

RedHatSec

Yeni üye
10 Ara 2020
25
14
İşlemciye gömülü
Herkese merhaba dostlar,Elimde Nokia 2330 Classic telefon var ve instagram için mail,telefon numarası vs. düşürmek istiyorum fakat telefonun mevcut tarayıcısı opera mini 4.1 version. Bahsettiğim sürümde instagram bu tarayıcıyı desteklemiyor yazısı çıkıyor sayfanın kenarında,birçok browser denedim fakat ya ağ sıkıntısı diyor yada bu tarayıcı desteklenmiyor diyerek şifremi unuttum kısmından mail veya kullanıcı adı yazmama rağmen destek olmamasından dolayı mail,kod gönderilmiyor.Bunun için ne yapabilirim? yardımlarınızı bekliyorum.
bendede o modele yakın 2730 clasic var ben hafıza kartına googledan indirdiğim java oyun ve uygulamalaeı hafıza kartına indirip açıyodum.Ama interneti denemedim hiç ama şu sitedeki uygulamaları dene istersen :PHONEKY - 240x320 Mozila Firefox Java Uygulamaları

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
145
42
Misal örnek veriyorum benim telefonum pubgyi kaldirmiyor, kurulumu apk olarak yapsan verim alır mıyım? Hayır o yüzden olumlu bir sonuç alacağınızı düşünmüyorum.
İnstagramın verdiği hatayı tarayıcının probleminden dolayı alıyorum,telefonun desteklememesinden dolayı değil.Verdiğiniz örnek ile karşılaşsaydım eğer burada konu açmaya utanırdım zaten.

Belirttiğim üzere sorunu tarayıcı yüzünde yaşıyorum arkadaşlar,bu durumla karşı karşıya kalan başka bir kişi benimle iletişime geçerse sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.