~NoStopBoys Ile Röportaj~

ViceXx

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
627
1
23
Berlin
~Yaşınız kaç?
▪yaşım 18

~Nickiniz nereden geliyor? Anlamı nedir?
▪Aslında pek düşünmemiştim nick meselesini anlamı yazım hatası olsada hiç durmayan çocuklar türkçe karşılığı bana ilk bu işlere başladığımda bir büyüğüm önermişti onun hatrı için yapmıştım artık benimsedim benim 2. İsmim gibi oldu

~Site hacklemeye nasıl başladınız ve kaç tane hacklediniz ( tam sayı olmak zorunda degil )?
▪ilk site hacklemem ug time girdikten sonra oldu tabi 2015 de ilk sitemi hackledim ilk hacklediğimde sayı sadece 15 idi şuan 2015 den beri 2-3 k ya yakın zonem vardır tabiki bunları sadece operasyonlarda paylaştım önemli işleri gövdede paylaştım

~Reel hayatta nasıl birisiniz?

▪Reel hayatta sportif birisiyim bunun dışında genellikle sakin ama eğlenceli bir hayatım vardır

~Hobileriniz nelerdir?

-Fitness
-Bilgisayar oyunları oynamak
-Dağcılık
Bu üçü cidden benim için önemlidir

~Hangi oyunları oynuyorsunuz ve hangi dizileri izliyorsunuz?
▪Cs go lol battlefield diyelim şuan zaman ayırdığım bunlar var dizi izlemiyorum :)

~Atatürk denince aklınıza ilk ne geliyor?
▪Büyük askeri deha ve vatanına milletine adanmış bir hayat ona minnettarlığımız ve bıraktığı miras ve en önemlisi bizim bu mirasları korumamız gerektiği.

~Forumda size en yakın gelen kişiler ( Benden sonra tabiki ) :D ?
▪Öyle bir sıralama yapmam mümkün değil bütün forum bence bir aileyiz herkes kardeşim gibi

~Forumdaki en iyi ve en kötü anılarınız ?
▪En iyi anım aslında genel olarak cevap verecek olursam arkadaşlarımla-eğitimdeki öğrencilerimle bir arada olduğumda Cidden mutlu oluyorum. En iyi anılarım onlarla beraber olduğumda kötü bir anım hiç olmadı böyle aşırı derecede

~THT denince aklına ne geliyor?
▪Aile ortamı ,kardeşlik,siyah tema , Atatürk

~Gelecekte kendinizi nerelerde görüyorsunuz ( hem reel hayatta hem THT de)?
▪Reel hayatta okuduğum mesleği yapmayı düşünüyorum THT ise bir hedefim yok ancak bana verilen görevleri yerine getireceğim burda olduğum sürece

~Benimle röportaj yaptığınız için teşekkür ederim
▪ Asil ben tesekkur ederim :D

Kendisine benimle röportaj yaptığı için çok teşekkür ederim ayrıca bize eğitim verdiği için de ayrıca teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.