Çözüldü Note 2 cyanogenmod arama ekranı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Birini arayınca telefonla konuşabiliyorum ama telefonu karşı taraf kapatmazsa telefon hiçbir tepki vermiyor ben telefonu kapatamıyorum cyanogenmod kullanan diğer kişiler de de bu sorun var mı ?

7 Tem 2007
9,549
89
Birini arayınca telefonla konuşabiliyorum ama telefonu karşı taraf kapatmazsa telefon hiçbir tepki vermiyor ben telefonu kapatamıyorum cyanogenmod kullanan diğer kişiler de de bu sorun var mı ?

Note 2 telefonumda cyanogenmod kullanıyorum. Öyle bi sorun hic yaşamadım. Defalarca stock rom yükleyip tekrar cyanogenmod a döndüm. Hiçbirinde hata almadım. Wipe yapmanı öneririm. Hatalar giderilir eski romun kalıntıları olabilir cihazda. ROM u nerden indirdin.

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Note 2 telefonumda cyanogenmod kullanıyorum. Öyle bi sorun hic yaşamadım. Defalarca stock rom yükleyip tekrar cyanogenmod a döndüm. Hiçbirinde hata almadım. Wipe yapmanı öneririm. Hatalar giderilir eski romun kalıntıları olabilir cihazda. ROM u nerden indirdin.

xda developers FireHound romu bir de benim gyroscope sensörüm bozuk onunla alakası olabilir mi ?
bu romdan önce 3 rom denemiştim biri hiç açılmadı birinde şebeke sorunu oldu bu düzgün çalıştı ama bu sorunla karşılaştım 5.1.1 romu da denedim onda da aynı hatayı aldım

7 Tem 2007
9,549
89
xda developers FireHound romu bir de benim gyroscope sensörüm bozuk onunla alakası olabilir mi ?
bu romdan önce 3 rom denemiştim biri hiç açılmadı birinde şebeke sorunu oldu bu düzgün çalıştı ama bu sorunla karşılaştım 5.1.1 romu da denedim onda da aynı hatayı aldım

Note 2 uyumlu cyanogenmod sürümü 4.4.4. En güncel sürümü bu. 5.x.x var forumlarda ancak bug dolu. Fazla sayıda hata var. CyanogenMod Downloads burdan son güncel sürüm olan 212.85 MB boyutlu rom u indirip kurmanı öneririm. En stabili ve sorunsuz güncel sürümü bu.

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Note 2 uyumlu cyanogenmod sürümü 4.4.4. En güncel sürümü bu. 5.x.x var forumlarda ancak bug dolu. Fazla sayıda hata var. CyanogenMod Downloads burdan son güncel sürüm olan 212.85 MB boyutlu rom u indirip kurmanı öneririm. En stabili ve sorunsuz güncel sürümü bu.

Ben aslında android sürümünü yükseltmek için rom atmıştım bu sürüm 4.4.4 mü pek bişey fark etmiyecek stocktan ama :D

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Sürüm olarak 4.4.4 ama stock romdan farkı çok fazla. Android 5.x görünümü, fonksiyonları. Fark cok fazla. Kesinlikle tavsiye ederim. Orijinal 4.4 ile alakası bile yok diyebilirim.

twrp'den wipe data and factory reset yapıp 4.4.4 romunu yükledim ve yine aynı hatayı aldım
kernelde mi bi sorun var acaba benim ?

Edit: Direk olmasa da dolaylı yoldan ulaşabiliyorum ekran kitleme tuşuna basınca arama ekranı geliyor ama orada işlem yapamıyorum geri tuşuna basınca bildirim ekranından kapatabiliyorum sesi hoparlöre vermek istesem veremem ama
Edit2:Stock romdayken kulaklıkdan cızırtılı ses geliyordu rom yükleyince düzeldi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.