Note 4 sizce iyimi tavsiyeleriniz nelerdir.

matador43

Üye
2 Ara 2007
52
0
Selam arkadaşlar 4 senedir note2 kullanıyorum artık değiştirme vakti geldi hayalimdeki telefon note4 aranızda alan kullanan varmı artı eksi yönleri nelerdir tavsite edermisiniz teşekkürler.

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Kardeşim arkadaşımda note 5 var antutu testlerinde kasıyor benim hiç hoşuma gitmedi iphone 5 s var diğerinde onda bile kasmıyor ama note 5 kasıyor bende s7 edge var gayet memnunum daha iyisini görmedim gerçekten

matador43

Üye
2 Ara 2007
52
0
Arkadaşlar note4 eski model ama özellik olarak işlemci ram falan uygun bütçem 2000 tl diğer markalar düşünmüyorum 4 senedir note2 kullanıyorum maşallahı var tık demedi.

BraveBandit

Yeni üye
8 Ocak 2017
28
0
Bir ara kullanıyordum. Günde min. 3 kere şarja takıyordum. Aktif telefonu kullanan biriysen asla önermem. 1100-1200 gibi bir fiyata Xiaomi Mi Max 64 GB alabilirsin.

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Geçen Yaz Tatilinden Beri Note4 Kullanıyorum Sorun Yok Tavsiye Ederim Ama,Note 7 gibi Ürünler Çıktıgı İçin Eski Gözüyle Bakılır.

can3062

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
699
1
Antalya
Arkadaşlar note4 eski model ama özellik olarak işlemci ram falan uygun bütçem 2000 tl diğer markalar düşünmüyorum 4 senedir note2 kullanıyorum maşallahı var tık demedi.

Taş gibi telefondur ama xiaomiyi öneririm adreno 530 grafik işlemcisi sayesinde jet gibi, kamerası falan gayet iyi.Bütün arzularını karışayacak bir telefondur. Bi araştır kardeşim

can3062

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
699
1
Antalya
Bak devir nakit ve tasarruf devri. 1100 tl xiaomi mi5 kullanıyorum butün gün götürüyo beni, her türlü oyunu oynayabiliyorum. Adreno 530 grafik işlemcisi ve miui arayüzü bir araya geldimi aşırı hızlı oluyor.Antutudan 153k aldı. Kamera desen şahane eksik yok. Bence o kadar pahalı telefon almana gerek yok daha düşük bütçeli daha yüksek performanslı telefon alabilirsin benden bu kadar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.