Notebook anlayanlar bakabilirmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Bizimkiler '' CASPER CN TKI-2350B NOTEBOOK '' bu notebooktan siparis etmisler biraz arastırdım notebook oyun icin yeterli performansı vermiyo falan diyolar ram 6 gb ekran kartı 2 gb islemcisi intel core i3 , sizce oyun oynanmazmı bu notebookta ?

nax 85

Üye
4 May 2012
85
0
ilk önce casper kalitesiz bi marka ve ram yeterli ama işlemci düşük buda oyunlar için yeterli değil.hele laptop olunca daha da zor oyun oynanıyor.ve ekran kartı 2 gb deyib geçmekle olmuyor isterse 6gb olsun önemi olan bit ve modelidir mesele nvidia gt520m veya ati hd6770m gibi.bunuda söylersen oyun için sistemin iyi olup olmadığını söyleyebilirim ama işlemci düşük en az i5 olmalıydı.

AnaLyseR

Katılımcı Üye
12 Eyl 2011
349
0
Binary City
işlemci hariç özellikleri fena değil. işlemcin en azından i5 olmalıydı.
Ram 8gb olanlar bu aralar popüler diyebilirim.
Ekran kartı belleği iyi ancak bitide önemlidir. Biti 256 bit ise iyidir.

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
PC' de Nvidia GT520 var, İşlemci de İ3, İyi Oyun Performansı Beklemeyin, Orta Ayar Oyun Makinesi, Onu da Sıkıntılı Oynatır. Eğer Almadıysanız Vazgeçin Derim ...

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Fiyatı nekadar kardeşim?
Bende şuan Casper kullanıyorum i5 8gb ram nvidia geforce gt520m 1gb ekran kartı var henüz bir sorun yaşamadım şükür fiyatıda okadar pahalı değildi piyasaya göre taksitle 1450ye aldım gayet memnunum...

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
casper en iyisini bana bedavaya verseler almam grafik kartı hepsinde entegre olarak geliyor sana tavsiyem başka markalara yönelmen bütçeni yazarsan ona göre yardımcı olabilirim
PC' de Nvidia GT520 var, İşlemci de İ3, İyi Oyun Performansı Beklemeyin, Orta Ayar Oyun Makinesi, Onu da Sıkıntılı Oynatır. Eğer Almadıysanız Vazgeçin Derim ...
benim sistemde aynısı şu an yeni çıkan oyunları orta ayardan daha yüksek ayarlarlada rahatlıkla oynayabiliyorum + olarak notebooklarda oyuna oynamak için en az GT540 ekran kartı lazım bu kartta oyunlara giriş için ideal

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.