Notebook bios şifresi kırma

HAYALET1081

Yeni üye
29 Tem 2017
14
0
Iyi günler arkadaşlar,bende casper n410 model küçük bir notebook var ne yaptıysam bios ekranına giriş yapamadım şifre sıfırlama istiyor,windows içinde iyice bozuk durumda bende disketi tamamen biçimlendirdim açar açmaz bios şifresi istiyor ama bios şifresini bilemiyorum,nasıl bios ekranına girebilirim sağolun

17 Eyl 2021
123
52
Iyi günler arkadaşlar,bende casper n410 model küçük bir notebook var ne yaptıysam bios ekranına giriş yapamadım şifre sıfırlama istiyor,windows içinde iyice bozuk durumda bende disketi tamamen biçimlendirdim açar açmaz bios şifresi istiyor ama bios şifresini bilemiyorum,nasıl bios ekranına girebilirim sağolun
Eskiden kasa içerisindeki pili söküp 10 saniye bekler biosu sıfırlardık şifresiz açardık. Fakat laptop üzerinde aynı işlem olur mu bilemem ama sanırım google'da ufak bir araştırmayla çözülebilir

Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441* olarak görünüyor

Birde bunu deneyebilirsiniz;

Bir tane çözüm yolunu arkadaşımız sağolsun size aktarmış.Bende diğerlerini size aktarmaya çalışayım.

casper nirvana n410 model Tablet bios şifre

Casper BIOS şifre

Casper Nirvana N410 Bios Şifresi

BIOS Password Cracker

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.