Nova prospekt

Falconeen

Yeni üye
2 Nis 2016
29
0
Herkese merhaba tht nova prospekt son sıralarda cin videolari vb lerde baya bir izlenme cekti ve sanirsam 520 videodan 87'ye dusmus oyun vıdeolarınımı sıldı dersiniz yeni farkedenler benim gibi saskin mş :trl:trl

VonZe

Katılımcı Üye
22 May 2016
810
0
Error
Adam primin dibini yapıyor perspektif görüntüyle videodayken bile kuzeninin kamera arkasındaki diğer primcilerle göz kırpışmasını ve ortam sağlamasını sağlıyor

da1m0n

Uzman üye
30 Tem 2016
1,715
10
root@da1m0n:~#
Kesinlikle sahte.Olmayan bir şeyin videosunu çekmeye çalışıyor.Tam olarak prim için yapıyor videolarını izlerken gülüyorum

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Kesinlikle sahte.Olmayan bir şeyin videosunu çekmeye çalışıyor.Tam olarak prim için yapıyor videolarını izlerken gülüyorum

Dostum Bilgisizce konuşuyorsun nerden biliyorsun sahte hiç bir bilgiye sahip olmadan gidip görmeden o yerleri klavye başından çatır çatır sahte yazman ne denirki sizlere hak yemekten başka bişey değil bu

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Eskilerden Severdim İlk zamanlarında :) iyi videolar çekiyordu ; sonradan böyle vlog tarzı şeylere girince sıktı beni . Ben de artık takibi bıraktım .

gemin11

Katılımcı Üye
5 Nis 2016
720
28
Herkese merhaba tht nova prospekt son sıralarda cin videolari vb lerde baya bir izlenme cekti ve sanirsam 520 videodan 87'ye dusmus oyun vıdeolarınımı sıldı dersiniz yeni farkedenler benim gibi saskin mş :trl:trl

korku vidyolarını izliyom gerçekten çok korkunç şeyler oluyor ve kurgu değil!! :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.