Novicorp WinToFlash 0.7.0026 Beta Multilanguage

DaTaExPeR

Yeni üye
30 Kas 2011
20
0
Konya
WinToFlash ile Windows işletim sistemlerinizin dosyalarını USB Flash belleğinizin içersine aktararak Windows kurulumunu USB Flash belleğinizin üzerinden otomatik olarak başlatıp, gerçekleştirebilirsiniz. Bu araç sayesinde Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerini USB üzerinden kurabilir ve multiboot dvd2ler oluşturabilirsiniz.

WinToFlash bilgisayarlarında CD/DVD sürücüsü bulunmayan ve Windows işletim sistemi kurmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için USB Flash bellek üzerinden Windows kurulumu gerçekleştirme olanağı sağlayan alternatif bir yoldur. USB'den Windows'u kurabilmeniz için USB Flash belleğinizi bootable hale getirmeniz gerekir, yoksa bilgisayarınız USB Flash belleğinizi es geçip sabit diskinizden açılacaktır.

WinToFlash CD/DVD'deki Windows XP/Vista/7 vb. diğer işletim sistemi dosyalarını USB Flash bellek üzerinde bilgisayar başlangıcında çalışacak hale getirir. Bunun için tek yapmanız gereken program açıldıktan sonra CD/DVD üzerindeki Windows klasör yolunu ve USB Flash bellek yolunuzu belirleyip "Çalıştır" düğmesine basmaktır. WinToFlash sizin için USB Flash bellek üzerinden boot edilebilen bir Windows oluşturacaktır.

Download Win ToFlash 0026 Beta Multilanguage x86 x64 Katılımsız Bordo rar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.