Novicorp WinToFlash Tr Full

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
10075413812327200917.jpg

WinToFlash ile Windows işletim sistemlerinizin dosyalarını USB Flash belleğinizin içersine aktararak Windows kurulumunu USB Flash belleğinizin üzerinden otomatik olarak başlatıp, gerçekleştirebilirsiniz.
WinToFlash bilgisayarlarında CD/DVD sürücüsü bulunmayan ve Windows işletim sistemi kurmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için USB Flash bellek üzerinden Windows kurulumu gerçekleştirme olanağı sağlayan alternatif bir yoldur. USB'den Windows'u kurabilmeniz için USB Flash belleğinizi bootable hale getirmeniz gerekir, yoksa bilgisayarınız USB Flash belleğinizi es geçip sabit diskinizden açılacaktır.

WinToFlash CD/DVD'deki Windows XP/Vista/7 vb. diğer işletim sistemi dosyalarını USB Flash bellek üzerinde bilgisayar başlangıcında çalışacak hale getirir. Bunun için tek yapmanız gereken program açıldıktan sonra CD/DVD üzerindeki Windows klasör yolunu ve USB Flash bellek yolunuzu belirleyip "Çalıştır" düğmesine basmaktır. WinToFlash sizin için USB Flash bellek üzerinden boot edilebilen bir Windows oluşturacaktır

Tamamen Türkçe, Katılımsız ve Full Versiyondur.
69736185475021617509.jpg
47651438309729735406.jpg
82441872268843484685.jpg

01942636876803453506.gif

Upl
oadic
Download Novicorp Win ToFlash Full Mayonez rar

Veya

Fileserve
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

Mr DarK

Yeni üye
24 Nis 2011
26
0
Istanbul
Bu program gerçekten çok profesyonel çalışıyor :) Win7 'yi netbook'uma kurarkende bu programı kullanmıştım. Diğer alternatiflerine göre turkçe oluşu ve seçenekleri profesyonel kullanıcılar için açmış olması , birçok karmaşık bölumu sadeleştirerek menulerle tablarla ayırması çok guzel bir özellik gerçekten. Tebrik ederiz Coder'ı :)

halilkan

Yeni üye
13 Tem 2009
12
0
slm ustat linkler ölü bana türkçe full versiyonu lazım yenilersen şimdiden tşkler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.