nu nedir ? tehdit mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
arkadaşalr pc ye nolduysa bişi oldu virüs mü acaba bi bakın çünkü en son geçen de böyle olmuştu

2 h aftaya kalmadan pc çöktü

olay şöyle ben hiç anti programı yüklemedim fakat bu nerden çıktıysa kendi kendine nerdeyse her 10 dk da bir geliyor güvenlik duvarı deseniz değişik yazılar var

ben fotografları göstereyim :)

+mozilla ve google chorme de açılmıyor

Not : geri saramıyorum bunun dışında bir çözüm gerek

91.bmp

168.bmp

187.bmp

209.bmp

229.bmp

485.bmp

517.bmp

536.bmp

+mozilla ve google chorme de açılmıyor

Not : geri saramıyorum bunun dışında bir çözüm gerek

işte böyle malesef yardımlarınız bekliyrm arkadaşlar

Teşekkürler

Son düzenleme:

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Bu nedir böyle, sistemin dili değişmiş diyecem sadece Güvenlik Merkezi bu dili almış, en son ne yükledin usta ...

Hemen Güvenli Modda iyi bir Antiyle tam tarama yaptır ...

Son düzenleme:

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
sistem ciddi zarar almış.sistem fontları da bundan etkilenmiş. sistem geri yükleme de bundan etkilenmiş olabilir. format önermekten nefret ediyorum ama durum onu gerektiriyor gibi :(

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
combofix akar :D

combo ile tarattım oldu

ama yineo olmıyacağı anlamına gelmez

anladım ki avast hiç bi işe yaramıyormuş

şimdi sizlerden iyi vi anti önerşi alayım :D
arkadaşlar bekliyorum
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.