Nuke DDoS 2012 / By Stancher

stanch

Üye
12 Eki 2012
80
0
Citizen
Meraba arkadaşlar :) Karşınızda "Nuke DDoS 2012". Yaklaşık 1.5 yıl önce kodlamasını tamamladığım bu programı, geçenlerde yine foruma sunmuştum. Fakat açtığım konu, büyük beğeni gördükten sonra bazı kişiler tarafından baltalanmıştı. Neyse boşverelim bunları !

~~ Program Ne İşe Yarar ? ~~

Öncelikle şunu belirteyim ki; Program çok havalı :) Yani kullanırken kendinizi bir anlığına filmlerdeki dahi hacker sanıyorsunuz :D Herhangi bir websiteye bu program ile "DDoS" saldırısı düzenleyebilirsiniz. "DDoS" saldırısı hakkında bilgi sahibi olmak için forumda ilgili yerlerde araştırma yapınız ... :)

~~ Programın özellikleri; ~~

-> Kodlaması "MS-Dos ve Visual Basic" çoğunlukla ve diğer dillerden de karma olarak oluşturulmuştur.

-> Sadece, yazdığınız hedef port'a değil; Açık olan tüm portlara saldırı düzenler.

-> Program Yapay Zeka ya sahiptir. Hedefi yazdığınız an çözümlemeye başlar. Ve hedef hakkında bilgi toplar.

-> Aklınıza gelen her şey :D

~~ Resimli Anlatım ~~

İlk Adım:

Programı indirip çalıştırınca aşağıdaki gibi bir karşılama ekranı gelir. Burada bizden hedef IP veya Domain adresi isteniyor. Saldırmak istediğiniz websiteyi doğrudan yazabilir veya IP adresini biliyorsanız direk IP adresini yazabilirsiniz.Yazdıktan sonra "Enter" Tuşuna basın :D Sizde Enter tuşu yoksa malesef yapabileceğimiz bişey yok :D Resimde "www.google.com" yazılmış ..:) Sanki Google'ı hacklicez ;) Örnek: 212.178.23.12 veya Hedefsite.com veya http://www.hedefsite.com / Siz nasıl isterseniz. Dedim ya Yapay Zeka ;)

Resim1:

g1wds.png

İkinci Adım:

Hedef IP yazdıktan sonra bize saldıracağımız IP'nin Port'u sorulacaktır. Bilmiyorsanız eğer "80" yazıp Enterleyin.

Resim2:

g1wsc.png

Üçüncü Adım:

Port'u yazıp Enterledikten sonra Hedef hakkında bilgi toplanıyor olacak. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi hedef çözümlenmekte. Gayet havalı :) Yüksek Teknoloji ürünü olan bu Programın Yapay Zekası bizi şaşırtmakta .. :) Burada herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Hedefi çözümlemesini bekliyoruz...

Resim3:

g1wy9.png

Dördüncü Adım:

Hedef IP çözümlenmesi bittikten sonra Saldırımızın özeti ekrana yansıyor. Burada hedef bilgilerini son kez kontrol ettikten sonra herhangi bir tuşa basmamız gerekiyor. Saldırıyı başlatmak için son tuş :) Ve bir tuşa basıp heycanla ne olacağını bekliyoruz .. :)

Resim4:

g1x2j.png

Beşinci Adım:

Saldırı özetini inceleyip, herhangi bir tuşa bastıktan sonra, saldırının başladığını göreceksiniz. Aşağı doğru akan Matrix sayıları bunu kanıtlar durumda. Gördüğünüz gibi çok havalı. :) Şimdi burada önemli olan sayıların akış hızıdır. Eğer hızlı akıyorsa sayılar aşağı doğru; demektirki saldırımız son güçte sisteme işliyor. Bu sizin internet hızınıza ve hedef sistemiz gücüne bağlı olarak değişir. Bunu modeminizin ışıklarına bakarak görebilirsiniz. Saldırıyı başlattığınız andan itibaren yanıp sönecektir hızlıca. Şahet aşağıya doğru akan Matrix sayıları çok yavaş ise demektir ki ya internetinizin bağlantı hızı yavaş. Yada sistem çok güçlü. Bunun için kendinize bir saldırı takımı kurmak zorundasınız. Elbette tek kişilik saldırının etkisini görebilirsiniz. Ama birlikten güç doğar ! Sizin gibi 4-5 kişi bulup sisteme dalarsanız eğer, başarılı olursunuz. Dediğim gibi size bağlı. Hedef sistemin açıklarını iyi bilirseniz sizin yararınıza :) Saldırıyı durdurmak için pencereyi kapatın :)

Resim5:

g1xhj.png

Eveet işte bu kadar :) Bir programın tanıtımının daha sonuna geldik :) Programı indirmek isteyenler için Link her zamanki gibi "Aşağıdadır" :D Şimdi siz soracaksınız;

+"Gardaşım, herşey eyi güzel de, şimdi biz siteye saldırdık, ***ümüz Göğe Mi Erdi ?" :D
Yanıtlıyorum.
-"Evet usta, ***ümüz Göğe Erdi. :D"

Arkadaşlar VirüsTotal koyma gereksinimi duymadım şahsen. İsteyen sabaha kadar taratsın farketmez :) Bizim yüreğimiz temiz bikere, dosyaya neden virüs koyalım ;) Aman ha unutmadan söylim, Kimseye saldırmayın. Günahtır ;) Benden söylemesi

Bir teşekkürü çok görme be gardaş :) Hadi Kalın Sağlıcakla...

Link: Dosya Upload - Dosya Yükle & Roosle.com - Dosya yüklemenin En kolay yolu

Alternatif: Dosya Upload - Dosya Yükle & Roosle.com - Dosya yüklemenin En kolay yolu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.