nükleer sığınak

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
merhaba arkadaşlar ben evimin altına nükleer sığınak yaptırmak istiyorum sizce nasıl olmalı neler bulunmalı maalesef google amcada bu tür bilgiler yok size sorayım dedim ?

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Cok gec bozulan gidalar el feneri pil radyo giysi mont ilk yardim cantasi ates yakmak icin alet edevat havalamdirma beynini mesgul etmek icin kitap yada oyunlar, silah, benden bu kadar aklima gelirse eklerim

Son düzenleme:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Eskişehirli şu abimizin yaptırdığı sığınağı bir inceleyin,Ecel gelirse ne sığınak ne kat kat yapılmış odaların fayda etmeyeceğini de unutmamak gerekir....Saygılar

Son düzenleme:

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
birde şunu sorayım televizyon bilgisayar gibi şeyleri koymaya gerek varmıdır? sonuçta bir nükleer silah sonucu vericilerde kullanılmaz hale gelecek? ve bu sığınağın hertürlü felakete dayanıklı olmasını istiyorum önerilerinizi bekliyorum

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
Televizyon bozulur birde sığınağın kurşundan olması iyi olur birde radyasyon geçırmez kıyafetler lazım fakat bunlar çok masraflı işler

Light of god

Yeni üye
22 Mar 2018
36
0
maaliyetleri göze aldım artık sonuçta bir çok ülkede bu nükleer başlıklar bulunmakta ve uydular uzayda olduğu için direk uydudan internet alabileceğim bir sistem kurmam mümkünmüdür acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.