Numara kimin acil yardim

SilaS21

Yeni üye
2 Haz 2014
20
0
Arkadaslar herkeze hayirli geceler bi nnumara beni rahatsiz ediyor CIA uygulamasindan baktim bulamadim nerden bulabilirim acil lazim lutfen...

14 Nis 2014
230
0
Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi'nden sorgulama yapmak için;

- 11842 Bilinmeyen Numaralar servisimizi arayabilir,

- "KIM" yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası' nı yazarak 7048' e sms gönderebilirsiniz.

* 11842 yoluyla dilerseniz isim - soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048' den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

AVEA:11855 üzerinden:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
11855’e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. Numaraya göre arama yapmak için ise NUMARA yazarak 11855'e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855'e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz
*100# ile:
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler’in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, bu kısımda kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Kayıt İslemleri bölümünde; rehbere kaydınızı gerceklestirebilir, rehberden numaranızı çıkartabilir ya da rehber kaydınız ile ilgili durum sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
Web üzerinden:
Kayıt ve sorgulama işlemlerinizi buradan yapmak için
tıklayınız.

Turkcel
Merak ettiğiniz Turkcell numarasının kime ait olduğunu, Numarayı yazıp 2222’ye göndererek;
Örnek: 5XXXXXXXXX -> 2222
11832'yi arayarak öğrenebilirsiniz.

not: Turkcel 1.49 tl alıyor

Buradan da bakabilirsin. Tıkla

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.