Numara Paneli-Şikayet Hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Arkadaşlar numara panelinde forumdan bir arkadaşla ortak olduk bana dedi sahibindende araba ekle mesaj atanlara numarayı ver sadece hesap kapanır.Şimdi ilana cevap veren adamlardan biri bana polisim karakola gidiyorum amirime bilgi veriyorum dedi.Bir şey olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
işin ucunda bi dolandırıcılık yok parayı alma kaçma gibi numaralar çok belirgin zaten eğer arıyorsa kendi hatası hem bir polis niye ihbar etsinki seni hakkında işlem başlatacam der :D seni ihbar edecem normal bi vatandaşın kullanacağı bir kelime

Son düzenleme:

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
işin ucunda bi dolandırıcılık yok parayı alma kaçma gibi numaralar çok belirgin zaten eğer arıyorsa kendi hatası hem bir polis niye ihbar etsinki seni hakkında işlem başlatacam der :D seni ihbar edecem normal bi vatandaşın kullanacağı bir kelime

Şimdi gidiyorum karakola.Durumu amirime arz edicem dedi.Yanlış söylemişim.

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
bir şey olmaz ama telefon numaran karşıdakine gözüküyor diye biliyorum başkasından aldığın taktiklerle zaman kaybetme kendi taktiğini bul bunu 3 - 4 günde yapmıştım hiç uğraşmadan

29119O.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.