Numara Sorgulama - Rehberde Nasıl Kayıtlıyım ?

aogtaha23

Yeni üye
10 Haz 2016
10
0
beni rusça kaydeden var galiba doğru olabilir o yüzden :D yakaladım ama bazı numaraları bulamıyorum örn 551 ile başlayanlar felan ama sınırsız olması gayet çok güzel teşekkürler

tikky85

Üye
7 Eki 2009
90
0
Valla usta indirdim ama sonuç vermedi. Reklam çok ama emeğin karşılığı o olur. Sonuç alabilme oranı yüksek olsa yayılabilir aslında. Ama 10 da sıfır yaptım malesef :(

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Elline Emeğine Sağlık Kardeşim

Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Güncel//

Son güncelleme üzerinde 24 saat geçmiş bulunmakta. Forum kurallarına göre 24 saat içerisinde 1 kez konuyu güncelleme hakkımız bulunmaktadır.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
24 saat aralıklar ile konuyu, üyeleri rahatsız etmeyecek şekilde ve haykırı olmadan güncelleyebilirsiniz.

Ellerinize sağlık, uygulama için..

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
24 saat aralıklar ile konuyu, üyeleri rahatsız etmeyecek şekilde ve haykırı olmadan güncelleyebilirsiniz.

Ellerinize sağlık, uygulama için..

Teşekkür ederim

Aykırı:

1. sıfat Alışılmışa, doğru olarak kabul edilmişe uygun olmayan, karşıt, ters, mugayir, muhalif
"Gene de anlamın ne olduğunu çepeçevre bilmiyoruz dersem gerçeğe aykırı bir şey demiş olmam." - N. Uygur

LZ8aYV.png

Haykırı:

isim Bağırma

l3P70Q.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.