Numaradan nasıl adres bulabilirim?

SSelenore

Yeni üye
5 May 2020
10
0
Dostum öncelikle geçmiş olsun doğrusu bulman zor ama oyundan veya başka bir yerden çaktırmadan iletişime geçip bir tür keylogger kurabilirsin bazı keylogger sistemleri aktif gps sistemi ile desteklenebilir. diyim geri kalanını araştırıp bulması sana kalsın bizide . Ama unutma ki bu şirketler güvenilir değildir. Gerçi iyi hoş dolandırıcının bilgilerini çalsalar üzülür müsün bilemedim.

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
bi numaranın adresini nereden bulabilirim
beni bi oyunda soydu ama elimde tek numarası var.

Eğer gercek ismini felan soyismini bilmiyorsan 11880 den 6 7 tl karsiliginda numaranin kime ait oldugunu sorgulat hatta laf almaya da calis adres bilgisi gibi vermiyorsa israr etme. Bunu yapan eger cocuksa babasinin ustune kayitlidir telefon. Cocuga ulasip seni buraya verdim sikayet ettim babana ... bey e aksam 6 ya kadar ulasacaklarini soylediler o sure icinde parayi geri yollarsan sikayeti cekecegim diyebilirsin. Cocugun telefon nosunu faceye girerek hesabi varsa bulabilirsin cogu profiller adres bilgisi iceriyorlar. Gecmis olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.