Numaradan Nasıl İsim Soyisim Bulunur?

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
ARKADAŞLAR BU benim ilk konum yani biraz anlatamayabilirim numaradan isim soyisim bulmayı gösterecegim bidahikine 60 dolarlık hacker eğitim setini bedava atıcam içinde bir sürü işinize yarayacak içerik olacaktır

ÜCRETLİ YÖNTEM
Bulduğunuz operatör TurkTelekom ise :Numaranın başında sıfır olmadan 11855e mesaj atıyoruz (1.25 TL işlem ücreti vardır.)

Bulduğunuz operatör Vodafone ise: Numaranın başında sıfır olmadan 7048e mesaj atıyoruz (1.25 TL işlem ücreti vardır.)

ÜCRETSİZ YÖNTEM
Facebook Kullanarak öğreneceğiz. Facebook şifremi unuttum kısmına gelip telefon numarasını yazıyoruz ve karşımıza kişinin adı soyadı çıkıyor.

Çok bilinen yöntem. Belki bilmeyen vardır diye yazıyorum.

Telefon numarasını rehbere kayıt edin. WhatsApp profiline bakın. Şanslıysanız adı soyadı ve fotoğrafını bulabilirsiniz
Forumda bununla ilgili bir konu buldum, belki işinize yarayabilir. İyi Forumlar.

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
Numaradan nasıl isim soyisim bulurum yardımcı olurmusunuz
Merhaba,
Uygulama isterseniz Getcontact.

Linux ve ya termux izerinden bir başka bilgi toplamak için;

Eğer hedef gps,i açik unuttuğu zaman konum bilgisini almak içinde bu siteyi deneyebilirsiniz;
Bunlardan başka güncel bilgi toplamak yok ancak ağ operatörüne sahip olmamız gerekir.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Numara sorgulama işlemi için siteler, uygulamalar, toollar ve methodlar vardır. En basit yöntem kullandığınız operatörden sorgulama yapmaktır.

Turkcell

118 80 veya 11832 numaralarından birini arayarak sorgu işlemi yapabilirsiniz.

Turk telekom

11811 veya 11855'i arayabilirsiniz

Vodafone

KIM()(5xxxxxxxxx) yazıp 7048'e mesaj gönderebilirsiniz.

Bunların dışında web sitelerini veya uygulamaları kullanabilirsiniz. Örnek olarak;

Truecaller - Leading Global Caller ID & Call Blocking App

burası işinize yarayabilir.

ek olarak da phoneinfoga tooluna da bir göz atabilirsiniz

İyi Forumlar

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,478
1,044
Arkana bak
Dostum bunun iki yöntemi var

1) legal
2) illegal

Legal olanı yukarıda bahsetmisler zaten
İllegal olanıda kullanırsan başın belaya girebilir.
En iyisi legal halde halletmek.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.