Numaramı yayan kişiyi buldum!

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
23
Everywhere
Numaramı 13 yaşında bi kız yaymış onunla fake bi hesaptan arkadaş olduk. Bu biraz uzun bi süreç oldu ama başardım ve numarasını aldım ayrıca bir trojan virüsü yedirdim. Açık adresi numarası adı soyadı ve bikaçtane fotoğrafı var bende şuan. Sizce bu kişiye napmalıyım.elimdeki bilgileriyle polisemi gitmeliyim aydınlatırsanız sevinirim...

Kaliyeyenibaşladım

Katılımcı Üye
8 Kas 2021
508
145
23
Kali
Numaramı 13 yaşında bi kız yaymış onunla fake bi hesaptan arkadaş olduk. Bu biraz uzun bi süreç oldu ama başardım ve numarasını aldım ayrıca bir trojan virüsü yedirdim. Açık adresi numarası adı soyadı ve bikaçtane fotoğrafı var bende şuan. Sizce bu kişiye napmalıyım.elimdeki bilgileriyle polisemi gitmeliyim aydınlatırsanız sevinirim...
Uyar. Trojan attıgını polis anlarsa seninde başın ağırabilşir.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Mahkemeye ver diyeceğimde o yasal olmayan bişey yapmış.Sende yasal olmayan bişeyi yapmışsın mahkemeye verirsen 2 nizde
suçlu duruma düşersiniz. En iyisi ailesinin telefon numaralarını bul hemen gidip ailesindeki Anne-Baba ya birisine durumu izah et
geriye kalanlarıda ailesi yapar ( umarım yaparlar).

Ulu Kağan

Üye
7 Kas 2021
246
51
Trojanı polis %100 anlar

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
618
Teşkilat
Sen kaç yasindasin niye böyle bir konu açıyon anliyamadım.
13 yaşındaki çocuklamı ugraşacan şahsen kendi adıma konuşum yakıştırmam çocukla çocuk olmak bu yada güç gösterisi ama 13 yaşındaki çocuğa karşı.

Neyse kapatın konuyu.
Güç gösterisi? 13 yaşındaki çocuk suç işliyor rahatsız olursan tabi ki hakkını arayacaksın. Yaşla bir alakası yok bunun. Ha ne olur mahkeme kararında reşit olmadığından dolayı kararın gidişatı değişir. Burda ekstra kanun yazmıyoruz. Bu tamamen verisi sızdırılan kişinin insiyatifi üzerine olacak bişey.

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
23
Everywhere
Sordum söyledi arkadaşız sonuçta

Mahkemeye ver diyeceğimde o yasal olmayan bişey yapmış.Sende yasal olmayan bişeyi yapmışsın mahkemeye verirsen 2 nizde
suçlu duruma düşersiniz. En iyisi ailesinin telefon numaralarını bul hemen gidip ailesindeki Anne-Baba ya birisine durumu izah et
geriye kalanlarıda ailesi yapar ( umarım yaparlar).
denerim bunuda
Sen kaç yasindasin niye böyle bir konu açıyon anliyamadım.
13 yaşındaki çocuklamı ugraşacan şahsen kendi adıma konuşum yakıştırmam çocukla çocuk olmak bu yada güç gösterisi ama 13 yaşındaki çocuğa karşı.

Neyse kapatın konuyu.
17 yaşındayım. Günde 40 50 tane wpme mesaj düşüyor hakkımı aramak mu güç gösterisi amacım bu gibi numara yayan türemelerin son bulması

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Şimdi reis öncelikle tebrik ederim güzel intikam. Polise gidebilirsin eyer onun bilgileri ile ve ya ele geçirdiğin cihaz iel illegal bişi yapmadıysan polise gitmeni tavsiye ederim. Bunu yapmak bir suç polise kızın adresinide ver durumu güzel anlat istersen davada açarsın istemezsen polisler yakalayıp hapse atarlar.

28 Nis 2019
182
102
Zincirlikuyu Mezarlığı
senin ve karşındaki kişinin yaşlarına göre söyleyeceğim bunu yanlış anlama beni uyar ve geç tehtit etme veya birşey yapma yanlışlarından bahset sonuçta onun yaptığı suç ama senin yaptığında suç (Trojan) bu yüzden uyarıp geç akıllanmaz ise ailesiyle durumu görüşmeni tavsiye ederim.

Nellogix

Uzman üye
3 Eyl 2021
1,109
872
🇹🇷 Türkiye/Ankara

Kız reşit değil, eğer siz reşitseniz ve buna rağmen gidip kızdan şikayetçi olursanız. Sizin başınız daha çok ağrıyacaktır.

The Gölge

Saldırı Timleri Genel Sorumlusu
16 May 2019
870
1,655
Saldırı Timleri Üst Kurulu
Sende trojan atarak yasa dışı iş yapmış oldun gidersen bilişim suçundan ağır ceza yersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.