Numaramı yayan kişiyi buldum!

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
23
Everywhere
Numaramı 13 yaşında bi kız yaymış onunla fake bi hesaptan arkadaş olduk. Bu biraz uzun bi süreç oldu ama başardım ve numarasını aldım ayrıca bir trojan virüsü yedirdim. Açık adresi numarası adı soyadı ve bikaçtane fotoğrafı var bende şuan. Sizce bu kişiye napmalıyım.elimdeki bilgileriyle polisemi gitmeliyim aydınlatırsanız sevinirim...

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Numaramı 13 yaşında bi kız yaymış onunla fake bi hesaptan arkadaş olduk. Bu biraz uzun bi süreç oldu ama başardım ve numarasını aldım ayrıca bir trojan virüsü yedirdim. Açık adresi numarası adı soyadı ve bikaçtane fotoğrafı var bende şuan. Sizce bu kişiye napmalıyım.elimdeki bilgileriyle polisemi gitmeliyim aydınlatırsanız sevinirim...
Evet sende trojan yüzünden suç yapmış oldun boşver

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,379
1,989
Dinlenmede.
Lan boş boş konuşma
Adama sormazlarmı senin ne işin var 13 yaşındaki cocuklan.

Birde hakkı hukuku deniyor 13 yaşındaki bir çocuğun telefonu yada adresimi veya fotograflarımı ? İntikam oluyor.

Kendinize gelin beyler bu forum coluk cocuk formu degil.

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
172
Linux

uğraşma

Çakır.

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
396
371
Şunu demem gerekli 1.Saygı Kuralları Çerçevesini bozmayalım. 2.Trojan Atmışsın Yasa Dışı. 3.13 yaşındaki kızla ne alakan var diye sorarlar. En iyisi kendine yeni bir hat almak olacaktır.

Zreaoz

Üye
21 Haz 2021
165
54
Uğraşma bence uyar direk yapma diye sen kaç o 13 polise Ama 13 yaşındaki kız numarayı nasıl buldu ve yaymayı becerdi bilmiyorum kız da 13 yaşında hata yapmış olabilir ergenlik döneminde mallık yapabiliyoruz ama genede uğraşma polisle basın derde girebilir dostum

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
23
Everywhere
Lan boş boş konuşma
Adama sormazlarmı senin ne işin var 13 yaşındaki cocuklan.

Birde hakkı hukuku deniyor 13 yaşındaki bir çocuğun telefonu yada adresimi veya fotograflarımı ? İntikam oluyor.

Kendinize gelin beyler bu forum coluk cocuk formu degil.
aramızda bir olay oldu bi arkadaşımdan numaramı almış ,17 yaşındayım biraz saygılı olsan daha güzel olur...

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
23
Everywhere
olay tamamen kapandı arkadaşı uyardım ailesiylede görüştüm aileside çocuğu uyarmış yani bi sıkıntı yok tavsiyeleriniz içinde thx

Sokrat_ART

Üye
30 Kas 2021
227
204
Antalya
Topladığın adres telefon numarası vb. Şeyleri kızdan duymayı yazılı kanıt almayı dene kızın yaşı küçük olduğu için trojanı idrak edemeyecektir. yazılı kanıt alırsan eğer senin aleyhine büyük bir şey olur. Polise gittiğin zaman kızın reşit olmaması sonucu büyük bir şey olacağını düşünmüyorum lakin kızın aile ortamında büyük bir gerginlik yaşanır hem sana hemde senden başkasına bir şey yapacağında 2 defa düşünür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.