Numaramı Yaymakla İlgili Tehdit Alıyorum

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Merhaba @EmRGamerYT ,
Belirli şahsın ip adresini bulabilmeniz için ip logger tarzı sitelerden bağlantı alıp taklatmanız yeterli olacaktır. Lakin ana sayfanıza düşen ip adresinin konumuna baktığınızda tam konumunu göemeyebilirsiniz veya yanlış olabilir bu sorun ise ip adresinin internet ipsi olduğu içindir.

Misal normalde İstanbulda girmiştir siteye ama internet sağlayıcısı tarafından ip konumu bursa çıkabilir

Bu siteye ulaşılamıyor​

iplogger.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,738
1,091
Evren
ıp adresinden ping göndersem yeter artar ona
Şuan yazacağım şeyleri yaparsanız Türk Hack Team ve ben sorumlu değilimdir.Maltego aracı ile telefon numarası üzerinden belki ip adresine ulaşabilirsiniz.Diyelim ki ip adresine ulaştınız nmap aracı ile port taraması yapın açık port varsa sizlere gösterecektir ya da şu siteyi kullanarak:
ip konum tespiti yapabilirsiniz.İp konum tespiti yaparken %100 konumunu göstermeyebilir ama yakın çevresine ait konum bilgilerini size sunabilir.

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Şuan yazacağım şeyleri yaparsanız Türk Hack Team ve ben sorumlu değilimdir.Maltego aracı ile telefon numarası üzerinden belki ip adresine ulaşabilirsiniz.Diyelim ki ip adresine ulaştınız nmap aracı ile port taraması yapın açık port varsa sizlere gösterecektir ya da şu siteyi kullanarak:
ip konum tespiti yapabilirsiniz.İp konum tespiti yaparken %100 konumunu göstermeyebilir ama yakın çevresine ait konum bilgilerini size suna

grafiby iplogger bunları araştırabilirsin

Bu siteye ulaşılamıyor​

iplogger.org ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Aşağıdakileri deneyin:

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
ip konum tespiti yapabilirsiniz.İp konum tespiti yaparken %100 konumunu göstermeyebilir ama yakın çevresine ait konum bilgilerini size sunabilir.
maltego mudur nedir şuan iniyor

VPN kullanıyor musun
hayır

Moderatör tarafında düzenlendi:

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
ip konum tespiti yapabilirsiniz.İp konum tespiti yaparken %100 konumunu göstermeyebilir ama yakın çevresine ait konum bilgilerini size sunabilir
maltego indrdim hocam 6gb ram aldı kurulumda

@EmRGamerYT Knka Kankaydık Derken Sanal Üzerinden Bir tür arkadaşlık mı ?
eskiden realdık da sinop a memleketine taşındı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.