Numaranın Kime Ait Oldugunu Bulma

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Merhaba Arkadaşlar Biliyorum Bu Konuda Daha Once açıllip Soruldu Ama Ben Bakmamıştım :) Ve Şuan Acıl Olarak Numaranın Kime Ait Olduugnu Bulmam Lazım Bir yolunu Bilen Warsa Söylerse Sevinirim .ve Herakles Hocam Free Sms Sender İçin Verdiginiz Siteden Sms yolladım Fakat Gelmedi .Başka Bir Site Warsa Verirseniz Sevinirim .​

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bunu İnternet Ortamında Yapicaksan Herhangi Bir Yoluna Rastlamadım Daha Önce.

Fakat Telefon İle Yapicaksan 11880 Türevi Numaralari Arayarak Veya Bulunduğun Oparatör'den Yardim Alarak Ulaşabilirsin.

Eğer Telefon'un Android İse Google Store Vs Yerlere Göz Atabilirsiniz Bunun İçin Çeşitli Programlar Gördüm Fakat Ne Derece Doğru Çalişiyor Bilgi Sahibi Değilim İyi Forumlar.

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Bunu İnternet Ortamında Yapicaksan Herhangi Bir Yoluna Rastlamadım Daha Önce.

Fakat Telefon İle Yapicaksan 11880 Türevi Numaralari Arayarak Veya Bulunduğun Oparatör'den Yardim Alarak Ulaşabilirsin.

Eğer Telefon'un Android İse Google Store Vs Yerlere Göz Atabilirsiniz Bunun İçin Çeşitli Programlar Gördüm Fakat Ne Derece Doğru Çalişiyor Bilgi Sahibi Değilim İyi Forumlar.

Hocam Öncelikle Bilgilendiridigniz İçin Teşekkürler .Fakat Pc'den Sms Sender Programları Son Günlerde Çalışmaz Oldu .Bildiginiz Hala Çalışan Sms Sender Programları Veya Bunun Yerel Bir Sitesi Wardı Orayı Hatırlıyorsanız Verirmisiniz ?​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.