NumarApp - İsimden Numara | Numaradan İsim Sorgulama

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Çevrenin ne alakası var bunda ? Çevreye göre bı uygulama yaptıysan neden paylaşıyorsun? Yapımcı sen isen eleştiriye açık olacaksın emeğine laf edende olmadı Burda 1 yıldız sa 1 yıldız eleştiriye açık ol

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Bak dostum bunun çevreyle alakası yok numara, uygulamanın veritabanında kayıtlıysa bulur kayıtlı değilse bulamaz. Ben kullandım, aradığım numaraların %80'ine yakınını buldu.

gokay0719

Üye
13 Şub 2012
187
0
İstanbul
tamam uygulama yapmışsın emek sarfetmişde eleştiri olmasınmı çevren geniş değilmiş demekle olmaz.eleştrilerilerde eksiklerini görüceksin ve onları gidereceksin

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
çevreyle alakası şu seni nekadar kişi rehbere kaydettiyse okadar bulma ihtimali var rehberlere bakıyor

1 Eki 2017
90
0
Mainframe
eee isimden numara sorgulama yokki :D bu arada rehber koplayamıyo diyorsunuzda ne alaka? bir numara girdim aynı benim rehberimde ismini nasıl yazmışsam aynısı çıktı bu nasıl olacak?

HackeR CreaTure

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
768
0
Germany
HakanBey Cevapladı;

Bunlara İnanan Kaldımı? Numara Sorgulatma Ücretli Bir Sistemdir. Yani Ücretsizini Çok Zor Bulursunuz Yoksa 11880'in Kurulma Amacı Nedir? 1 Dakikasına 1.5 Tl Ücreti Alıyorken İnsanlar Sa*ak'mı? Ücretsiz Bakmak Yerine Ücret Ödesin.

İyi Günler.

ananimus

Üye
19 Ağu 2017
139
0
eee isimden numara sorgulama yokki :D bu arada rehber koplayamıyo diyorsunuzda ne alaka? bir numara girdim aynı benim rehberimde ismini nasıl yazmışsam aynısı çıktı bu nasıl olacak?

rehber kopyalamıyo diyen şaka yapmıştır gayette kopyalıyor kendim denedim arkadaşım nasıl kaydetmişse öyle çıkıyor listede

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.