Numarasından kişinin hangi şehirde yaşadığını öğrenebilir miyiz?

3Josluk

Üye
13 Ocak 2018
68
0
Bir numara var elimde. Numaranın sahibi ile biraz konuştum ancak sormaya fırsatım olmadı. Numarasından hangi şehirde yaşadığını kesin bir şekilde nasıl öğrenebilirim. 118 dışında?

Bana hangi şehirde yaşadığını öğrensem kafi.

Son düzenleme:

3Josluk

Üye
13 Ocak 2018
68
0
Bana basit şeyler lazım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Merhaba kali linux maltego aracı ile bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Youtube'dan baktımda daha önce hiç kurmadığım sistemi kuracağım kesin bir hata çıkar, programı kuracağım program güvenilir mi onu bilmiyorum. Yarın öbür gün kişi numaramı dağıttın deyip çıkarsa diye korkarım. Yorumunuz için teşekkür derim.

Son düzenleme:

3Josluk

Üye
13 Ocak 2018
68
0
Bir iş karışmazsa yarın veya bu gün bir site açacağım. Oraya gizlice kod yazıp ona fark ettirmeden öğrenebilir miyim? Ama tarayıcısından "Bu site konumuzuza erişmek istiyor." ibaresi çıkmamalı.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
numarayı kaydedip instagramda kişiler listesinden bulabilirsin belki

İplogger atıp ip adresini öğrenince hangi şehirde yaşadığını öğrenirsin lakin konumunuza erişmek istiyor seçeneğine tıklayacağını sanmam

3Josluk

Üye
13 Ocak 2018
68
0
Hocam sadece adını ogrenebilirsin dedikleri gibi facebook tarzı sitede vardir

Hakkında bildiklerim adı, tel numarası, eğitim düzeyi bu kadar.

numarayı kaydedip instagramda kişiler listesinden bulabilirsin belki

İplogger atıp ip adresini öğrenince hangi şehirde yaşadığını öğrenirsin lakin konumunuza erişmek istiyor seçeneğine tıklayacağını sanmam

Tüm rehberi yedekleyip sildim sadece onun numarası kaldı. İnstagram Bağlantılarda çıkmıyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.