Nvidia ekran kartı çalışmayı durdurdu,kişisel bilgisayarınız bir sorun ile karşılaştı

hashas4141

Yeni üye
20 Kas 2015
26
0
Merhaba arkadaşlar oyun oynuyordum birden oyun dondu ve ekran siyah oldu cable not connected dedi sonra geldi ekran nvidia çalışmayı durdurdu falan dedi ekran kartı çalışmayı durdurdu dedi hata raporu gönderilsin mi dedi hayır dedim gerek görmedim çünkü daha öncede oldu ama şimdi olunca ürktüm tek seferliğine oldu sandım önceden sonra hayır dedim kendine geldi biraz sonra birden yine siyah oldu mavi ekran geldi kişisel bilgisyarınızda bir sorunla karşılaştık yeniden başlatılması gerekiyor falan dedi %0 dı %100 oldu yeniden başladı neden böyle oluyor arkadaşlar daha yeni temizledim ekran kartını falan 2-3 ay oldu belki 4 ay maksimum 4 ay oldu yani temizleyeli bilgisayarı bu sıralar çok fazla sıkıntı yaşıyorum bilgisayar hakkında.. Önce harddisk sonra diskin %100 de kullanılması sorunları.. Üst üste geldi her şey acaba bilgisayar ömrünü mü dolduruyor en korktuğum da bu işte yeni bilgisayar almak istemiyorum bu sıralar.. Yardımlarınızı bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.