NVIDIA Ekran kartı hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertamer

Üye
5 Ağu 2007
159
0
SelamunAleyküm Arkadaşlar Ekran kartını yaklaşık 2 aydır değiştirdim. Ve Bu zaman kadar bir Türlü adam gibi çalışmadı PC. Bilgisayar Açık olduğu zamnalrda bazen 1 bazen 2 defa Ekran gidip geliyor. Ve Sağ alt köşede bu hata uyarısı çıkıyor.
"NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Versiyon 185.93 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu"

Arkadaşlar Dün Ekran Tamamıyla gitti. Mavi Bir Ekran çıkmıştı. Screen falan diyordu. Ben Format attım Windows 7 sonra pencere geldi. Fakat yine aynı ekran gidip geliyor.

Ekran kartı : NVIDIA GeForce 9500GT
İşlemci : Intel Core 2CPU 4300@ 1.80GHz
Ram : Kingstone 3 GB 32 BİT

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin. Şimdiden teşekkür ederim.

nghtwlf

Yeni üye
23 Ağu 2011
12
0
Iyi akşamlar
öncelikle aygıt yöneticisinden güncellemeye çalış ordan olmuyorsa nvida denetim masası var şağ tık yapınca çıkıyor orda ayarları var oradan da güncelleştirme alabilirsim olmazsa bi driver pack cd sinden güncelleştirme alabilirsin
bir çözüm daha geliyor aklıma statik elektriklenme yapmış olabilir ekran kartını söküp bacaklarını silgiyle temizeleye bilirsin iyi akşamlar....

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Ekran Kartın Sıfır Olabilir .. Ama Şunu Unutmaki Her Ne Kadar Bazı Ürünler Fabrikasyon Cıkışlı Sıfırda Olsa Arada Arızalı Cıkabiliyor Aklında bulunsun .

Ben Sıfır Laptop Almıştım 10 Gün Sonra Degiştirdim Dvd-rom Gereğinden Fazla Ses Yapıyo Ve Bazı Cdleri Acmıyodu .. Degiştirdim Laptop'u Tıkır Tıkır Sorunsuz Kullanıyorum O günden Beri .

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Ekran kartının üretici firması kim? (nVIDIA yı kastetmiyorum. kartın markası ne? yazarsanız yardımcı olabiliriz. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.