Nvidia GT630m Yükleme Sorunu.Yardımlarınızı bekliyorum

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Ekran kartı yüklemesini hiçbir şekilde yapamıyorum.Ge Force experience veya nvidia denedim masası hiçbir şekilde yüklenmiyor.Güncelleme geldikten sonra böyle oldu.Güncelleme gelmeden önce aygıt yöneticisinde intel hd 4000 ve nvidia görünüyordu ama şimdi sadece inter var. Nvidia sitesinden otomatik yazılım algılama da sonuç vermiyor. Manuel zaten yükleyemiyorum. Sürücü yazılımına ait cihaz bulunamadı diyor.
Ekran kartı modelim GT 630M.

Son düzenleme:

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Arızalanmış olabilir belkide benim arkadaşımın laptobunda da harici ekran kartı vardı aldığında kullanalı 6-7 ay gibi bir süre geçti aygıt yöneticisinde görünmemeye başladı format attık, oto driver yükleyici kullandık felan hiçbiri yaramadı.

Ama oyun oynayabiliyorum mesela BF3 falan kasma yapmıyor. Oyunlarda nvidia devreye giriyor diye biliyorum. Şimdi nvidia görünmüyor ama performans aynı. Nasıl iş anlamadım ben bunu :) Daha önce driverlarla ilgili hiçbir sorun yaşamamıştım. w8.1 geçince sıkıntılar başladı :)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Ama oyun oynayabiliyorum mesela BF3 falan kasma yapmıyor. Oyunlarda nvidia devreye giriyor diye biliyorum. Şimdi nvidia görünmüyor ama performans aynı. Nasıl iş anlamadım ben bunu :) Daha önce driverlarla ilgili hiçbir sorun yaşamamıştım. w8.1 geçince sıkıntılar başladı :)

Kardeş demek ki nvidia hiç devreye girmiyordur :D

HD graphics modeli kaç?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.