Yazılım | Programlama Nvidia Sürücü kurarken Hata alıyorum

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Cevap: Win 10 güncelleme hatası

Bu videonun size uygun olduğunu düşünüyorum, videoda ki adımları deneyerek çözüme ulaşmanızı umuyorum.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gDlhLCcMlGM[/ame]

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Cevap: Win 10 güncelleme hatası

Bu sorunun bir nedeni, 64 bit işletim sisteminde 32 bit sürücü veya 32 bit işletim sisteminde 64 bit sürücü yüklemeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu iki sistemin mimarisi farklı olduğundan, NVidia'nın çalışması için farklı bir sürücüye ihtiyaçları var. Bu sürücüler herhangi bir şekilde değiştirilemez. Çalıştığınız işletim sistemini öğrenmek için Direct X Diagnostics'i açın (Çalıştır> 'dxdiag'> Tamam> Göster) yaparak öğrenebilirsiniz.
Eğer bu kısımda bir sorun yoksa,

GeForce Experience kullanarak yüklemeyi deneyin;
GeForce web sitesine gidin
GeForce Experience uygulamasını indirin ve yükleyin
Bir masaüstü bilgisayardaysanız monitörünüzü NVidia GPU üzerinden bağladığınızdan emin olun.
GeForce Experience programını başlatın. Güncellememiz istenirse, güncellemeyi kabul edin, aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.
Sürücüler sekmesine tıklayın. Sürücülerinizdeki güncellemeler bulunacaktır. Bir aramayı manuel olarak başlatmak için en sağdaki Güncellemeleri Denetle'yi tıklayabilirsiniz.
Sürücü dosyası açılacak. Nvidia kurulum penceresinde 'Temizle kurulum yap' seçeneğini işaretleyerek temiz bir kurulum yaptığınızdan emin olun. Kurulumu bitirin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.