O Bir Efsane Türk Hacker İskorpitx !

0900

Yeni üye
18 Tem 2012
16
0
Sana garezm yok.konu ihbar sebep aynı konu mevcut.açmadan önce bir araştır.öbür insanların emeğini sömürme.

RedSpy

Üye
23 Ocak 2012
118
0
Sana garezm yok.konu ihbar sebep aynı konu mevcut.açmadan önce bir araştır.öbür insanların emeğini sömürme.

Lan Görmedik Dedik Zaten Adamda Anladı Durumu Beğendi Sana Noluyo ?Bide İskorpitx'e Lamer Diyosun Sana Çok Şey Yazmak İsterimde Forumun Kurallarını Çiğnemek İstemiyorum Lamer Dediğin Adam Dünyada Parmakla Gösterilen Adam Git 2-3 Bişey Öğren .

18 Tem 2012
65
0
Çok Ünlü Bir Hacker Ama Ben Onun Sesli Videosunu İzledim Hack Yaparken ikide bir ıııııı hıııı kapattım sinirlenıp :D

b3mb4m

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
589
0
Stockholm
Programla 3500 ' siteye ''ulaşıyorum'' derken nasıl yapısı olan bi program oldugunu anlasaydım çok iyi olurdu

Melosum

Yeni üye
2 Ocak 2012
15
0
Yaa biri bana yardım edebilirmiiiii acil bi yerin hacklen mesi gerekiyor :( internet uzerınden yayın yapan bi radyo.. Çok açığı vardır.. Yardım pLs..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.