O Topuz tepelerine inecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hocam hala kullanamadım :( mesajı görünce bi halledelim sana zahmet.Çökertecek çok site var :trl

Off.. kusuruma bakma, şirkette kriz durumu var iki gündür. Üstad telefonla ara beni yarın gün içinde, kuralım... Saat 00:35 ben hala ofisteyim... Kriz anında olduğumdan direkt telefon araması harici hiç bir iletişim kanalına bakamıyorum.

nfmmwg.jpg

Sadece deep web servisinde "operasyon" hazırlama bölümü kaldı. Dün ve bugün üstünde bile çalışamadım. Ama inşallah bu hafta içinde bitecek. Tabii yeraltında üfürükten vodem bağlantısı ile yapınca saldırıyı iki siteden biri kurtulmuş (açık yeşil site çökmüştü ama şu anda kurtuldu demek)

Bir sonraki projem çok daha ilginç olacak.

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
Vay ve. Milli DoS Tankını paylaştın üstad. Haber siteleri yetmez. Televizyon kanallarında acaba yayınlanacak mı programın :) Artık böyle bir projeden beklenir hocam :)

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Hocam turan nasıl çöktü öyle hayret ettim valla.Top10 taktiği süperdi.Proxy girişini çözemedim ama hata veriyor net framework sürümündenmidir çözemedim

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Helal Hocam Paylaşılacakmı

Paylaşılacak. Üstadım 10 gündür filan ofiste sıkıyönetim vardı, büyükşehir belediyesi kullandığımız programın desteklemediği ek bir barkod sistemini.... amiyane tabirle gereksinimler arasında bize dayadı. Argo için kusura bakmayın ama olan kelimenin tam manası ile o oldu.

Patronlarımın ekmek tuz hakkı vardır, ekmeklerini yedim, kimse zorlamasa da epeydir neredeyse ofiste yatıp kalkıyorum. Yeni barkod sistemi hazırlandı, proje sadece bir haftalık bir kayıpla bir sonraki aşamaya geçti. Cumartesi günü ve pazar gününün çoğunu da yatıp saçma sapan diziler izleyerek geçirdim, kafamı dinlendirdim. Şu anda bile baş ağrısından ölüyorum ama boş boş oturduğumda ağrıyı daha feci hissettiğimden kod yazıyorum. Login kısmını test ediyorum, 1 2 saat içinde burada yayınlayacağım. Ardından operasyon kısmını test edip, tht yöneticilerinden birine teslim edeceğim, sonraki projeye geçeceğim. Ondan sonra ben bakmam zaten, operasyon yapılacağında THT ilgilenir.

maxtek özellikle sosyal mühendislik konusunda çok yetenekli, gerçek hayatta da tanıştığımız ve görüştüğümüz bir arkadaşım. O gavur tabiriyle "early access" sahibi, çünkü zamanında maddi ve manevi açıdan elini taşın altına koymaktan çekinmediğini bana şahsen kanıtladı. Zaten misyona 100% uymayan bir ajandası var - islam karşıtı sitelere saldırmak - ve kendisine şahsen güvendiğimden onun elindeki program login gerektirmeden açılıyor.

Kalan kimseye güvenmem. Balyoz'un ilk ama ilk versiyonu açıldığında olanların loguna bakıyorum, AYT'ye 4, THT'ye iki saldırı var, ilk saatte... Login sistemi bitmeden aylar geçse paylaşmam. Hangi bilgisayardan login ettiğiniz ve hangi sitelere saldırdığınızı görebilmeli, gerekirse misyon dışına çıkan kişileri sistemden atmalıyım.

Program botnet mantığı ile çalışmayacak, herkes misyon kuralları dahilinde istediği siteye saldırabilecek ve bunun için sadece kendi bilgisayarının ve internet bağlantısının gücünü kullanacak. Kendim botnetimi bu sistemi tam çalışır hale geldikten sonra kuracağım ve gönüllü olmayan kurbanlardan oluşacak, bu sistem ile onu asla karıştırmayacağım. Zaten üfürükten bir DoS saldırısı, siteyi ele geçirmiyor ve sadece geçici bir rahatsızlık veriyor. Ondan nasıl olsa kendime bunun yapılabileceğini kanıtladım, çok fazla önemsemiyorum. Tehlikeli, hiç bir antivirüs ve virüstotal tarafından yakalanmayan, aktif olarak ESET'le taradığımızda bile yakalanmayan bir botnetim var, bir sonraki projem onu Tor ağı dışına geri çıkarmak, ne yazık ki Tor Türkiye'de sıkıntılı...

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
Paylaşılacak. Üstadım 10 gündür filan ofiste sıkıyönetim vardı, büyükşehir belediyesi kullandığımız programın desteklemediği ek bir barkod sistemini.... amiyane tabirle gereksinimler arasında bize dayadı. Argo için kusura bakmayın ama olan kelimenin tam manası ile o oldu.

Patronlarımın ekmek tuz hakkı vardır, ekmeklerini yedim, kimse zorlamasa da epeydir neredeyse ofiste yatıp kalkıyorum. Yeni barkod sistemi hazırlandı, proje sadece bir haftalık bir kayıpla bir sonraki aşamaya geçti. Cumartesi günü ve pazar gününün çoğunu da yatıp saçma sapan diziler izleyerek geçirdim, kafamı dinlendirdim. Şu anda bile baş ağrısından ölüyorum ama boş boş oturduğumda ağrıyı daha feci hissettiğimden kod yazıyorum. Login kısmını test ediyorum, 1 2 saat içinde burada yayınlayacağım. Ardından operasyon kısmını test edip, tht yöneticilerinden birine teslim edeceğim, sonraki projeye geçeceğim. Ondan sonra ben bakmam zaten, operasyon yapılacağında THT ilgilenir.

maxtek özellikle sosyal mühendislik konusunda çok yetenekli, gerçek hayatta da tanıştığımız ve görüştüğümüz bir arkadaşım. O gavur tabiriyle "early access" sahibi, çünkü zamanında maddi ve manevi açıdan elini taşın altına koymaktan çekinmediğini bana şahsen kanıtladı. Zaten misyona 100% uymayan bir ajandası var - islam karşıtı sitelere saldırmak - ve kendisine şahsen güvendiğimden onun elindeki program login gerektirmeden açılıyor.

Kalan kimseye güvenmem. Balyoz'un ilk ama ilk versiyonu açıldığında olanların loguna bakıyorum, AYT'ye 4, THT'ye iki saldırı var, ilk saatte... Login sistemi bitmeden aylar geçse paylaşmam. Hangi bilgisayardan login ettiğiniz ve hangi sitelere saldırdığınızı görebilmeli, gerekirse misyon dışına çıkan kişileri sistemden atmalıyım.

Program botnet mantığı ile çalışmayacak, herkes misyon kuralları dahilinde istediği siteye saldırabilecek ve bunun için sadece kendi bilgisayarının ve internet bağlantısının gücünü kullanacak. Kendim botnetimi bu sistemi tam çalışır hale geldikten sonra kuracağım ve gönüllü olmayan kurbanlardan oluşacak, bu sistem ile onu asla karıştırmayacağım. Zaten üfürükten bir DoS saldırısı, siteyi ele geçirmiyor ve sadece geçici bir rahatsızlık veriyor. Ondan nasıl olsa kendime bunun yapılabileceğini kanıtladım, çok fazla önemsemiyorum. Tehlikeli, hiç bir antivirüs ve virüstotal tarafından yakalanmayan, aktif olarak ESET'le taradığımızda bile yakalanmayan bir botnetim var, bir sonraki projem onu Tor ağı dışına geri çıkarmak, ne yazık ki Tor Türkiye'de sıkıntılı...

Elinize sağlık hocam. Paylaşılinca THT dünyanın görüp göremeyeceği bir yıkım silahı ile tanışacak :D

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY

Klasik ZZTRİ Klasik Eset Hips Delici
Üstat Sizden Tek İsteğim Hwid Sisteminizi Paylaşmanız :trl

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Paylaşacağım. Çoktan paylaşacaktım. Aniden yukarda bahsettiğim durum ortaya çıktı, kusura bakma.

Üstat est o bahaettiğin benmiyim :yaho1 sağol o senin güzelliğin

Senden bir ricam olacak takıntılı olduğum dinen misyona uymayan iki site var biliyorsun.O siteleri ortak operasyon için kullanılacak olan programın bi köşesine eklesen süper olur.Dini hassasiyeti yüksek olan kardeşlerimiz isterse saldırıp kapatabilsin.Bende biliyorsun net yok evde port olmadığından internet bağlamıyorlar

Telefonun netini bağlayıp İş güçtende pcden atak yapamıyorum en azından programda bi köşede buton olsa o siteler sürekli kapalı kalır .

RedFly

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
332
0
Dünyadan
anladığım kadarıyla program login sistemi bulunduracak ve saldırılan sitelerin loglarını size gönderecek doğru mu ?

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Hocam benim pcde bi sıkıntı olmalı windows engelliyor fakat vds de çok iyi çalışıyor.Birkaç gündür testlerim sonucu birşey farkettim

Birincisi balyozla kapanan bir site var
aynı site topuzla kapanmıyor

Ikincisi topuz balyoz'a göre adeta uçaksavar gibi maşallah çok etkili

2gb ram windows vds de denemelerim sonucu atak yaparken torla veya proxy ile bağlantı kesildiğinde program hata veriyor programı kapat ekranı açılıyor ara arada soket hatası veriyor

Bağlantı sağlam ise
topuz saldırıya başladığında 1 gb ram ve %100 e yakın işlemciyi zorluyor site çöktükten sonra ram kullanımı 800 mb işlemci kullanımı %5 -%15 arasına düşüyor.

Ara ara işlemci %65 lere çıkıyor buda tahminince site ataktan kurtulmaya yakın topuz şiddetini artırıyor ve daha sonra işlemci tekrar %5 lere düşüyor

Tht için paylaşacağın program bittiğinde dünya çapında ataklar yapılıp çok ses getireceğinden eminim..

Merak edenler için ekran görüntüsü paylaşayım

brrOr0.png

Allah razı olsun küfür yuvaları bir bir çöküyor

Eline sağlık Güzel bi yemek borcum olsun :)

maxtek

Üye
8 Ocak 2017
141
0
Usta diğeride paralı cloudflare'e geçmiş site bi türlü çökmüyordu Allah'tan aylar önce ıp adresini kaydetmişim.Torshammer ve topuzla daldım site kötürüm oldu 💤☺ şuan top10 listemdeki ilk iki site tamamen erişime kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.