ÖBA Otomatik Oynatıcı

Mehmet_22

Yeni üye
27 Tem 2022
18
16
İnternette içinde ne olduğu belli olmayan hali hazırda bir sürü program vardı, ben de onlara güvenemediğimden kendim yapmaya karar verdim.

Program Hakkında Bilgiler

- Program Python ile yazılmıştır, basit bir makro uygulamasıdır.
- Program çalışırken ekran görüntüsünü işleyerek çalışmaktadır, bu yüzden bir yere gideceğiniz zaman programı açık bırakabilirsiniz.
- Programda pyautogui (PIL dahil), keyboard, os, multiprocessing ve time modülleri kullanılmıştır.
- Programı CTRL + ESC kısayolu ile kapatabilirsiniz.

Uyarılar
- Program Chrome tarayıcısında %100 site büyütme boyutunda farklı ekran boyutlarında çalışabilmektedir.
- Program 32 bit nuitka ile bundle edilmiştir, 64 bit sistemlerde de çalışmaktadır.
- Program Windows 10 64 bit sistemde kusursuz çalışmaktadır, program diğer sistemlerde denenmemiştir. Bu konuda geri dönüşlerinizi beklemekteyim.
- Program "Eğitime başla/Eğitime devam et" tuşuna basılıp yeni ekran açıldığı zaman en önde tarayıcı gözükecek şekilde çalıştırılmalıdır.
- Program çalışırken fare ile oynanmamalıdır, eğer oynarsanız büyük ihtimalle programın videoyu kontrol etme mekanizması bozulacaktır.

Kaynak kodları:

Executable hali:

Executable halinin virustotal sonucu: (Bazı antivirüslerin pozitif demesinin sebebi dosyanın sfx arşivi olmasındandır.)

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
İnternette içinde ne olduğu belli olmayan hali hazırda bir sürü program vardı, ben de onlara güvenemediğimden kendim yapmaya karar verdim.

- Program çalışırken ekran görüntüsünü işleyerek çalışmaktadır, bu yüzden bir yere gideceğiniz zaman programı açık bırakabilirsiniz.
- Programda pyautogui (PIL dahil), keyboard, os, multiprocessing ve time modülleri kullanılmıştır.

Uyarılar
- Program Chrome tarayıcısında %100 site büyütme boyutunda farklı ekran boyutlarında çalışabilmektedir.
- Program 32 bit nuitka ile bundle edilmiştir, 64 bit sistemlerde de çalışmaktadır.
- Program Windows 10 64 bit sistemde kusursuz çalışmaktadır, program diğer sistemlerde denenmemiştir. Bu konuda geri dönüşlerinizi beklemekteyim.
- Program "Eğitime başla/Eğitime devam et" tuşuna basılıp yeni ekran açıldığı zaman en önde tarayıcı gözükecek şekilde çalıştırılmalıdır.
- Program çalışırken fare ile oynanmamalıdır, eğer oynarsanız büyük ihtimalle programın videoyu kontrol etme mekanizması bozulacaktır.

Kaynak kodları:

Executable hali:

Executable halinin virustotal sonucu: (Bazı antivirüslerin pozitif demesinin sebebi dosyanın sfx arşivi olmasındandır.)
Eline sağlık :)

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28

Uyarılar

Kaynak kodları:

Executable hali:

Ellerine saglik. Guzel olmus

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.