OBS' ile instagram'da canlı yayın

ihsangunultas

Yeni üye
10 Mar 2019
12
0
Merhaba ihsangunultas
Nasıl bir hata alıyorsunuz daha iyi yardımcı olabiliriz bu şekilde.

5ava9M.png

Hata bu şekilde yolu göstermediğimi söylüyor ama defalarca kontrol ettim videodaki yolun aynısını düzenleyip gösterdim.

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Açıkcası Konuyu İnceledim ne bir VirüsTotal var nede başka birşey
videodada kanıtlı bir şekilde değil.
Website RMPT://live-upload.instagram.com:80 Rmpt gerçek zamanlı mesajlaşma protokolü bu yine doğru olabilir.
Fakat ne kadar doğru olabilsede Forum içerisinde Virüs Totalsiz şeyler indirmeyin-Kullanmayın.(Sizin Güvenliğiniz İçin bu şekilde tam incelemedim fakat hesabınız çalınabilir de )

Yinede Ben Yapacağım Diyorsanız ;
php yi düzenlemeye tekrar bakın
ayarları tekrar kontrol edin
ayarlar.php de kod hatası farkettim
<?php
define("instagram_kadi", "kullanıcı adınız");
define("instagram_sifre", "sifreniz");
?>

ihsangunultas

Yeni üye
10 Mar 2019
12
0
Açıkcası Konuyu İnceledim ne bir VirüsTotal var nede başka birşey
videodada kanıtlı bir şekilde değil.
Website RMPT://live-upload.instagram.com:80 Rmpt gerçek zamanlı mesajlaşma protokolü bu yine doğru olabilir.
Fakat ne kadar doğru olabilsede Forum içerisinde Virüs Totalsiz şeyler indirmeyin-Kullanmayın.(Sizin Güvenliğiniz İçin bu şekilde tam incelemedim fakat hesabınız çalınabilir de )

Yinede Ben Yapacağım Diyorsanız ;
php yi düzenlemeye tekrar bakın
ayarları tekrar kontrol edin
ayarlar.php de kod hatası farkettim

dediğiniz gibi düzenledikten sonra yine denedim aynı hata. (Fake hesap kullanıyorum çalınma riskine karşı.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.