Ödeme sağlayıcısı nasıl değiştirilir

Çözüm
komisyonu site kesmiyor banka kesiyor,bankayı nasıl kandırırm onu arıyorum 100% eminim olduğuna kanıtı var
Zaten komisyonu site kesmez sanal pos sağlayıcısı veya banka keser bunu ben de biliyorum. Bu sistemlerin arkasında yüzlerce kişiyi çalışıyor. Nasıl öyle ha deyince komisyonu düşürebilirsin? Sistemde bir bug olmadığı ve bunu sömürmediğin müddetçe böyle bir şeyi yapamazsın böyle bir açık da herkese açık ortamda yayılmaz, yayılırsa bir saate kalmaz kapatılır zaten. Biri biliyorsa bile neden versin yani? Yani bu kadar önemli konulardaki açıkları bakkaldan ekmek alır gibi istemenize şaşırıyorum. Ben de böyle bir bilgi yok, kolay gelsin.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Pek bir şey anlamadım ama X sitesinin sanal pos ödeme sistemini modifiye edemezsin web sitesi ile entegrasyonu yapılmış kayıtlı bir işlem o nasıl değiştireceksin öyle kafana göre? Para nereye gidecek, kimin adına kimin hesabına... Eğer site sana bak biz bu firmalarla da çalışıyoruz hangisinden ödemek istersin diye sormuyorsa yapabileceğin bir şey yok. Eğer soruyu yanlış anladıysam da orasını bilemiyorum.

Ayrıca daha 1 saat bile olmadan UP yazmak pek doğru değil sanki?

Dexter1999

Üye
3 Tem 2016
193
0
Pek bir şey anlamadım ama X sitesinin sanal pos ödeme sistemini modifiye edemezsin web sitesi ile entegrasyonu yapılmış kayıtlı bir işlem o nasıl değiştireceksin öyle kafana göre? Para nereye gidecek, kimin adına kimin hesabına... Eğer site sana bak biz bu firmalarla da çalışıyoruz hangisinden ödemek istersin diye sormuyorsa yapabileceğin bir şey yok. Eğer soruyu yanlış anladıysam da orasını bilemiyorum.

Ayrıca daha 1 saat bile olmadan UP yazmak pek doğru değil sanki?
hocam, mutlaka bir yolu var bu siteye komisyonsuz ödeme yapmanın ama ben bulamıyorum,aklıma merchant name değiştirme geldi bir tek

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
hocam, mutlaka bir yolu var bu siteye komisyonsuz ödeme yapmanın ama ben bulamıyorum,aklıma merchant name değiştirme geldi bir tek
Yok öyle bir şey yahu, bu site diye dediğin sitenin ödeme sistemi nedir? Site nedir? Görsel destek alabilir miyiz? İyzico, PayTR gibi bir sanal pos hizmeti kullanıyorlarsa herhangi bir yolu yordamı yok. Resmi anlaşmalar dönüyor orada, keyiften komisyon kesmiyorlar.
Mutlaka bir yolu olduğunu nereden biliyorsun? Biri sana yaptığından mı bahsetti mesela? Kanıt var mı? Ney yapılıyor onu da anlamış değilim hâlâ ilk mesajda dediğim gibi. Çok üstünkörü konuşuyorum.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
komisyonu site kesmiyor banka kesiyor,bankayı nasıl kandırırm onu arıyorum 100% eminim olduğuna kanıtı var
Zaten komisyonu site kesmez sanal pos sağlayıcısı veya banka keser bunu ben de biliyorum. Bu sistemlerin arkasında yüzlerce kişiyi çalışıyor. Nasıl öyle ha deyince komisyonu düşürebilirsin? Sistemde bir bug olmadığı ve bunu sömürmediğin müddetçe böyle bir şeyi yapamazsın böyle bir açık da herkese açık ortamda yayılmaz, yayılırsa bir saate kalmaz kapatılır zaten. Biri biliyorsa bile neden versin yani? Yani bu kadar önemli konulardaki açıkları bakkaldan ekmek alır gibi istemenize şaşırıyorum. Ben de böyle bir bilgi yok, kolay gelsin.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.