Ödev Bölümü ve Ödev İstek Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Değerli Arkadaşlar;

1) Forumumuzun her bölümünde olduğu gibi bu bölümde de konu altına yapılan yorumlarda argo, küfür ve hakaret içeren kelimeler kullanmak yasaktır.

2) "Ödev" Bölümünde KESİNLİKLE Misyonumuza aykırı hareket edilmeyecek.

3) "Ödev" bölümüne açılan konular Forum Kurallarına KESİNLİKLE uygun olmak zorundadır.

4) TurkHackTeam Ödev bölümüne ARAMA yapmadan konu AÇMAYINIZ.

5) Açılan konular açıklayıcı, başlıkları da konu ile ilişkili olmalıdır.

6) İstediğiniz ödevin konusunu başlıkta mutlaka belirtiniz. "Acilll" , "Yardım Edin" , "Allah Rızası İçin Ödevimi Yapın" gibi başlıklar kullanmayınız.
İdeal başlık örneği:
'Nazım Hikmet'in Hayatı''

7) Sohbet, tartışma vb. ortamlar yaratmak Kesinlikle yasaktır.

8) Hack isteği ile ilgili konuları açılması Kesinlikle yasaktır.

9) Bu bölüme açılan konularda bulunan linklerde veya yazılarda başka bir sitenin reklamı olmayacaktır. Linklerde kısaltma Kesinlikle yapılmayacaktır.

10) Eski açılmış konuları güncellemek Kesinlikle yasaktır. Güncellenen konular görevli moderatör tarafından derhal kapatılacak ve üyeye gerekli uyarılar yapılacaktır.

11) Yardım almak veya soru sormak istediğiniz konuları TurkHackTeam Yardım Merkezine açmalısınız.

12) Bölüm içerisinde kurallara aykırı bir içerik görüldüğünde
report.gif
butonundan durumu bildiriniz.

TurkHackTeam Yönetim

Lütfen bu kuralları dikkate alınız.
Kurallara uymayan üyeler hakkında gerekli cezai yaptırımlar kesinlikle uygulanacaktır.
İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.