ödevim var yardım edinn plssssss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
arkadaşlar öncelikle konu olarak açtığım için çok özr dilerim ama 2 güne kadr ödevi teslim etmem gerk çok özür dilerim yardım edebilcek arkadaşlar özelden msn adresini versin msnden konuşalım lütfen
ödev:verdiğin herhangi bi komutu yerine getirebilcek bi program yap. :mad:
mesela bi sayı vercem onu yazcak sonra başka bi tane yazcak ne bilim devamlı olarak klasörü açcak sonra başka bi klasör aççak
yardımcı olabilcek arkadaş varsa özelden bana ulaşsın çok önemli benm için saygılar

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
saolun arkadaşlar detaylı olarak anlatim hoca dediki mesela bi bot yapcaksın bi siteye girince yazı yazcak nasıl dim koxp programları gibi mesela komut verceksin o yaptıgın bota diceksinki bu siteye gir 1 yaz işte şu butona bas sonra 2 yaz şu tuşa bas vs gibi yada mesela sitelerde tıkrekoru için yapılan botlar gibi bi program
bu arada ben sizin yapmanızı istemiom ben yapıp ögrencem sadece sizin bi fikirlerinizi alim
ilk sınava girmediğim için ceza aldımbunu yaparsam :D ilk sınavdan geçircek hoca

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
arkadasım işin hem kolay hem zor visual basıc temel isteyen bı program ama yapacagın sey ole zor bse deıl 2 gun ıcınde halledersın dıye dusunuorum vısual basıc ındır 700 mb bıraz fazla ama naparsın kodlama programı sonuctanette derslerı var stakıldıgın yerlerde googlede arastırrsın yada burda solersın yardım etmeye calısırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.