Odin Nedir Nasıl İndirilir

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Hepinize Selamun Aleyküm Dostlar Bu gün Forumda dolaşırken farkettim ki odin hakkında birçok kişi bilgisiz ve yardım istiyor bende bi konu açıyım dedim İyi Okumalar

Odin nedir?
Odin, Android tabanlı Samsung telefon ve tabletlerin yazılımını kablo ile bilgisayar üzerinden güncellemenizi sağlayan programdır.

Kurulum öncesi bilgiler
Yazılımı yüklemeden ve cihazınıza kullanmadan önce birkaç şeye dikkat etmelisiniz, aksi takdirde gelecekte cihazınızda arızalar meydana gelebilir.

Kullanacağınız cihazın pilinin dolu olduğundan veya kesintileri önlemek için şarj modunda olduğundan emin olun.
Hata ayıklama modunu önemli olduğu için etkinleştirin. Bunu yapmak için ayarlar var ve geliştirici seçeneğinin kilidini açacak Telefon hakkında 7 kez seçeneğine dokunun. Orada USB hata ayıklama seçeneğini bulacaksınız.

Değerli bilgilerinizi kaybetmemek için cep telefonu verilerinizi yedekleyin.

Odin indir

Odin Sürümleri:https://odindownload.com/SamsungOdin/#.Xqq5-KgzaUk
Uygulama, Google hizmetlerinin şartlarını ihlal ettiği için Google Play Store'da bulunamadığından, aşağıda bağlantı verilen üçüncü taraf bir web sitesinden indirmeniz gerekir.

Doğru modeli seçerek cihazınızın ürün yazılımını indirin. Ürün yazılımını kurmak için, ürün yazılımı zip dosyasını ayıklayın veya açın ve TWRP'ye yeniden başlatarak ürün yazılımını yükleyin.
Önyükleme menüsüne girerek indirme moduna yeniden başlayın. Girmek için, mobil cihaz kapatıldıktan sonra ses kısma + ev düğmesi + açma / kapatma tuşuna aynı anda basın ve ses seviyesi tuşlarını kullanarak Odin moduna girin.
Şimdi Odin zip dosyasını PC'nize çıkarın ve yazılımı yükleyin.
Cihazınızdaki Odin moduna girerek cihazınızı PC'nize bağlayın. PC yazılımı cihazınızın eklendiğini bildirir.
Ardından, yazılımda verilen talimatları izleyin ve buna göre devam edin

Dostlar Resim Eklenicek Bir Konu değil zaten kısa bir işlem Okuduğunuz için teşekkürler bir faydam olduysa ne mutlu bana

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,746
407
Kainat
Yazılar arkaplan ile uyumlu değil buna dikkat etseydin keşke :)
Konu güzel, lakin resimler ile renklendirebilir ve daha ayrıntılı şekilde sunabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.