[ÖDÜLLÜ]Çok Acil Msn Şifre Öğrenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tayfunkurt

Yeni üye
26 Ağu 2007
4
0
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Konu yanlış yerdeyse özürdilerim. Online oyun oynuyorum. Oyun içinde bir adamla tanıştım. Adama karakterimin bilgilerini verdim. Adam benim iyi niyetimi suistima ederek, karakterimdeki eşyaları çaldı ve kaçtı. Yazın çalışarak biriktirdiğim 6.000TL' yi çaldı. Sizlerden bu adamın msn adresini öğrenmesini istiyorum. Bulana ödül vereceğim. Lütfen yardımcı olanlar özel mesaj ile ulaşsın.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Owerhan

Yeni üye
16 Ara 2012
46
0
benim bildigim karakterin şifresini deigiştiridgi zman senin carın kurulu oldugu maile onay gelir onu onaylamıyarak kendine yani carına yeni id ve şifre yapabilirsin yada baktın olmiyor ticket at
olmadı polis tanıdıgın varsa oyunda eger iyi bir oyun ise 1 haftada alırsın itemini

tayfunkurt

Yeni üye
26 Ağu 2007
4
0
benim bildigim karakterin şifresini deigiştiridgi zman senin carın kurulu oldugu maile onay gelir onu onaylamıyarak kendine yani carına yeni id ve şifre yapabilirsin yada baktın olmiyor ticket at
olmadı polis tanıdıgın varsa oyunda eger iyi bir oyun ise 1 haftada alırsın itemini

Oynadığım oyun Knight Online. Adam karakterimi hacklemedi sadece itemlerini aldı. Yaklaşık 6.00TL. Adamın oyundaki id ve şifresini biliyorum. İtemlerini kilitledi. İtem kilidini açmam içinde mail şifresini bilmem gerekiyor. Ticket cevap vermiyorlar.

İlgi ve alakanıza teşekkürler.

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
Oncelıkle merhaba kardesım hıcbır hacker msn sıfresını pat dıye orenemez ancak Bilisim Sulari Sube Mdrlg buradan dava acabılırsın ve hsabındakı ıtemlerı kesın olarak alabılırsın ve onn basını arıtabılırsın ıletısım tarafından Tel No Var Ve Mesaj gonderme yerı var bence telefon ac ama sen bılırsın ıyı geceler g.o ıyı forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.