Oem kilidini kapatınca telefon erecovery modunda kalıyor

aref1645

Yeni üye
15 Mar 2018
2
0
Selamun aleykum huawei p9 lite 2017 model telefonuma root atmak için oem kilidini açtım root attım sonra işlerimi ayarladıktan sonra root ve twrpyi kaldırdım oem kilidinde ise kapattığım zaman reset atıyor telefon ve erecovery modunda takılıyor konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirmi acaba ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Selamun aleykum huawei p9 lite 2017 model telefonuma root atmak için oem kilidini açtım root attım sonra işlerimi ayarladıktan sonra root ve twrpyi kaldırdım oem kilidinde ise kapattığım zaman reset atıyor telefon ve erecovery modunda takılıyor konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirmi acaba ?

Merhaba değerli üyemiz telefonunuz sanırım hard birck olmuş telefon modelinize uygun orjinal stock rom atarsanız telefonunuz düzelecektir.Saygılarımla

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Ahh be niye OEM kildini kapattin ki. Ben de de ayni sorun oldu galaxy j7 cihazimda Stock Rom atmayi odin ile flashlamayi custom romlari hespini denedim ama olmadi son care telefoncuya goturdum 1 saate yaparim dedi. Yapamadi tabikii 1 hafta gecti garantiye gondermis telefonu anakarti degismisler.
ancak o zaman duzeldi.

Anlayacagin bu isi sadece granti cozuyor

aref1645

Yeni üye
15 Mar 2018
2
0
Ahh be niye OEM kildini kapattin ki. Ben de de ayni sorun oldu galaxy j7 cihazimda Stock Rom atmayi odin ile flashlamayi custom romlari hespini denedim ama olmadi son care telefoncuya goturdum 1 saate yaparim dedi. Yapamadi tabikii 1 hafta gecti garantiye gondermis telefonu anakarti degismisler.
ancak o zaman duzeldi.

Anlayacagin bu isi sadece granti cozuyor
Galiba root kaldırmadığım için kapatmiyor OEM kilidini. Oem kilidini açınca tekrar normal hale geliyor telefon 😁 bakalım root la işim bitince tekrar denerim.

Merhaba değerli üyemiz telefonunuz sanırım hard birck olmuş telefon modelinize uygun orjinal stock rom atarsanız telefonunuz düzelecektir.Saygılarımla
Sanmıyorum brick olduğunu oem kilidini açınca tekrardan normal bir şekilde açılıyor telefon sanırsam rooot kaldırmadan kilidi kapatmaya çalıştığım için recovery modda kalıyor bakalım root şimdilik işime yarıyor kaldırdıktan sonra deneyeceğim birde..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.