Çözüldü Office setup kernel32.dll Hatasını Nasıl Çözebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GreeDy2

Yeni üye
1 May 2020
38
7
Berlin
Merhabalar office setup kurmaya çalışıyorum fakat sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum. Her türlü yöntemi denedim format attım fakat aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.
(İşletim sistemi win7 home premium 64 bit)
mkb7drp.jpg

Çözüm
Merhabalar,

İşletim sisteminizin eski olmasından kaynaklı bir durum gibi görünüyor. Yüklemeye çalıştığınız Microsoft Office programlarının sürümünü öğrenebilir miyim rica etsem ?

İyi Forumlar..

Senior Beyaz

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
474
136
root@beyaz:
Merhabalar,

İşletim sisteminizin eski olmasından kaynaklı bir durum gibi görünüyor. Yüklemeye çalıştığınız Microsoft Office programlarının sürümünü öğrenebilir miyim rica etsem ?

İyi Forumlar..

Çözüm

GreeDy2

Yeni üye
1 May 2020
38
7
Berlin
Merhabalar,

İyi Forumlar..
Merhabalar, dediğiniz gibi win7 olması ile alakalı bir durummuş. 2007 office yüklediğimde bir sorunla karşılaşmadım. Tekrardan teşekkürlerimi iletişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.