Ögrenci Kardeşlerimize Yardım. (Rus Sitesi Üzerinden Ruble Kazanın)

Fexion

Üye
7 Mar 2016
141
0
İstanbul
Sitenin amacı kuş satın almak kuşlardan gelen yumurtaları satmak bu sattığımız yumurtaların %50 si site bakiyesine %50'side paramıza direk olarak yansıyor ödeme yolu olarak ise bu alta koyduğum resimlerdeki sistemler geçerli.

7qYvWL.png

Şimdi ise ödeme kanıtlarına gelelim

Np3EJL.png

Eğer neden 7 gün önceki ödeme kanıtını atıyorsunuz diyorsanız bir sonraki ödemeyi çekmek için baya bekliyorum o gün bu forumda konu açmak aklıma gelmemişti

Refli Link (100 Gümüş Fazla)
Refsiz Link

Sitedeki paranız bu ortadaki rakamdır "Çekilmesi için hesap" altındaki rakamdır.
2ryZRd.png

Sitede yumurta sattığınızda %50 gümüş yani sitenin para birimi diğer %50'si ise çekilen rubleye gidiyor
M0XJZk.png

Girdiğinizde size 2 tane yeşil kuş veriyor siz onlarla üretime başlıyorsunuz aynı zamanda belli şartlar gerektiren bir kuş var hediye kuş olarak geçiyor onun içinse sitenin v.k sayfasına girip join community yapıyorsunuz ardından ise 3.seçenekteki linke tıklıyor işi bitiriyorsunuz ve sarı kuşta sizin oluyor (Cidden önemli bu kuş)

Siteye yatırım yapın dermiyim bilmem ödemeleri payeer ile çekiyorum ordan ise master cartıma aktarıyorum şuana kadar 16 tl çektim ve 16 tlde elime geldi.
Paranızı çekmeniz için 10:00 ruble yatırmanız gerekiyor.

Sitede fortune tekerleği ve rulet oyunları var sakın girmeyin derim ben girdim 100 ruble kaybettim çok kötü denebilir her hânekârda kaybediyorsunuz çünkü.

Siteye referanstan kayıt olursanız kazancım 0.010 ruble oluyor eğer girerseniz refimden mutlu olurum Siz bişey kaybetmiyorsunuz merak etmeyin

Google chromdan girin çünkü sitede fazlasıyla çeviri gerekcek emin olun
Kazanmanız dileğiyle iyi günler...

NOT : KONU ALINTIDIR YAPAN ARKADAŞIN ELLERİNE SAĞLIK +REP VERDİM
NOT : ONUN REFİ VAR LİNKLERDE BENDE KULLANIYORUM..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.