Öğrenciyim para kazanmam lazım?

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Değerli abilerim, kardeşlerim öğrenciyim iddaadan çok kötü bir şekilde battım eşeklik ettim para kazanmam lazım pazartesi salı günleri hariç oto yıkamada çalışıyorum ancak günlük aldığım para yine de yetmiyor ek olarak telefondan 2 3 gün içerisinde iyi para kazanabileceğim yöntemleriniz var mıdır? Çünkü 2 3 gün içerisinde de kira ödemem gerekli 1500 lira 😢

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Hocam Maalesef fazla bir tavsiye veremeyeceğim, İnternet üzerinden para kazanmak kolay bir şey değil, Fakat Çağrı merkezine iş başvurusunda bulunabilirsin. Hem para olarak, hemde evinde rahat olarak çalışabilirsin.

Eklemeyi unuttum sigorta işinide halledebilirsin

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Maalesef hocam.
Alay etmiyorum kesinlikle. Bir yerden duydum, Bir telefon uygulaması var, yürüş uygulaması. km hedef veriyor, Örnek 5 Km, hesabına para yatırıyor uygulama.
Ama çok çok az miktar 5-10 lira vb.
Onun dışında hızlı para getiren bir uygulama bilmiyorum

Rabbim sizi korusun, gözetlesin inşallah...

Fakat Çağrı merkezi önerimi düşünün derim, hem çalışma şartları rahat, hemde asgari ücret alacaksınız, hemde sigortanız olacak

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Türk Telekom, türkcell VB. Firmalarda müşteri temsilciliği yapacaksınız hocam, Evet Bilgisayar gerekli. Fakat çok da güçlü olmasına gerek yok.
Sadece müşterilere yükleme, sorunlarını cevaplayacaksınız.
Çok rahat çalışma koşulları var.
Maaş ve sigorta sizi tatmin edecektir.

Sadece bu firmalar değil, İnternet üzerinden müşteri temsilciliği iş ilanlarına bakabilirsin :)

Benim önerilerim bu kadar :)
Diğer insanlarada sor,
Belki sorunun cevabını bulurlar hocam
Selametle kal :)

ExpertCoder7

Yeni üye
24 Ağu 2019
6
1
Türkiye 🇹🇷
Değerli abilerim, kardeşlerim öğrenciyim iddaadan çok kötü bir şekilde battım eşeklik ettim para kazanmam lazım pazartesi salı günleri hariç oto yıkamada çalışıyorum ancak günlük aldığım para yine de yetmiyor ek olarak telefondan 2 3 gün içerisinde iyi para kazanabileceğim yöntemleriniz var mıdır? Çünkü 2 3 gün içerisinde de kira ödemem gerekli 1500 lira 😢
Aleyküm selam güzel kardeşim.
Telefon üzerinden bilişim alanında ne tür hizmetler sunabilirsin ?
Uzmanlık alanin ne ?

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
1,987
1,476
İnternet üzerinden emek vermeden ( uzun zaman boyunca ) ve belli bir sermaya , reklam olmadan para kazanmak zor .

Instagram hesap kapatanlar ve takipçi satanlar var onlarla para kazanabilirsiniz
Mesela adam hesabı 50 TL ye kapatıyor sizde kendi müşterinize 80 TL diyin 50 TL'yi hesabı kapatan kişiye atın ve geri kalan para sizde kalsın :) bunun aynısını takipçi satım , hesap satım vs vs için de geçerlidir bu işi yapan birini bul kendi komisyonunu koy ve kendine müşteri bul bu şekilde para kazanabilirsiniz / lakin bir yere girip çalışmak daha mantıklı olucakır .

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
letgodan mal alıp üstüne kar ekleyip satabilirsin ama sermaye lazım.
internetten kod yazmadan para kazanmak çok zor android uygulama geliştirsen google play hesabı açıp para kazanabilirdin :)

DisserF

Üye
21 Ağu 2016
201
83
Dünya
Merhaba, gerçekçi olacağım. Bende öğrenci olduğum için bu parayı kısa ve net şekilde çıkarman için, gündelik bir işe gitmen gerekiyor. Bence zaman kaybetmeden günlük iş ara, sosyal medya platformlarında sayfalar var oraya ilan verebilirsin.

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Merhaba, gerçekçi olacağım. Bende öğrenci olduğum için bu parayı kısa ve net şekilde çıkarman için, gündelik bir işe gitmen gerekiyor. Bence zaman kaybetmeden günlük iş ara, sosyal medya platformlarında sayfalar var oraya ilan verebilirsin.
Normalde günlük çalıştığım oto yıkama var zaten sadece sınav dönemindeyim yarın tekrar gideceğim işe ama yine yetmiycek o para

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.