Öğrenmek istiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ManDead

Üye
19 Tem 2015
172
0
Merhaba dostlarım!

Bu forumda emektar olan dostlarımın sık gördüğü bır konudur ancak bende çoğu uye gibi bu sıteden bır şeyler öğrenmek istıyorum
.Programlama
.Hack
yazılım konusunda ıyı bılgılıerım var ancak hack ve programlama konusunda çok bilgim yok.
Nereden başlıyacağmı bilmıyorum .
Youtubeda olan python derslerının yarısını bıtırdım ancak yetmıyeceğını biliyorum

Yardım Etmek İstıyen Dostlarım Özelden Mesaj Atabılırler Veya Yorum yapıp bana yardımcı olabılırler

Teşekkür Ederim

Mesaj yazan herkese çok teşekkür ederim ayrıca aynı konuyu 2 farklı yerde açma sebımde konunun nereye açılağını bılmemdı :D

Son düzenleme:

Tufanfurkan

Katılımcı Üye
19 May 2016
252
0
Zonguldak
Merhaba dostlarım!

Bu forumda emektar olan dostlarımın sık gördüğü bır konudur ancak bende çoğu uye gibi bu sıteden bır şeyler öğrenmek istıyorum
.Programlama
.Hack
yazılım konusunda ıyı bılgılıerım var ancak hack ve programlama konusunda çok bilgim yok.
Nereden başlıyacağmı bilmıyorum .
Youtubeda olan python derslerının yarısını bıtırdım ancak yetmıyeceğını biliyorum

Yardım Etmek İstıyen Dostlarım Özelden Mesaj Atabılırler Veya Yorum yapıp bana yardımcı olabılırler

Teşekkür Ederim

Önceliikle Benim Şahsi Görüşüm Videolardan fazla birşey öğrenebilceğini düşünmüyorum (şahsi fikrim.) pdf dosyalarını üşenmeden oku derim ben.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Sadece YouTube'de video izleyerek en fazla ne öğrenebilirsin ki dostum? Mantığını, temelini öğren(e)medikten sonra istersen YouTube'de ki tüm eğitim videolarını izle en fazla yapabileceğin şey Copy-Paste bir kaç değişiklik.
Ders kitapları olur, içinde anlatımları olan resimli vb. onları al internetten bulabilirsin ama ne kadar güvenilir bilinmez. Sürekli kendin yap, nasıl yani? bir şey mi öğrenmek istiyorsun veya izlediğin bir konu var YouTube'de aynısını yap, sonra kendin değiştir şunu şunu değiştirirsem nolur, ne biter diye. Kafanda kendin kur kısaca :) bakmakla - izlemekle öğrenilmez, pratik şart(!)

AL Tahra

Yeni üye
11 Haz 2016
45
0
Bayburt
İşine karışmak gibi olmasın bence lolü bırakarak başla :D ciddi söylüyorum ben en büyük bağımlılarından biriydim ilk olarak lolü bırakarak başladım benden sana sadece tavsiye dostum sakın yanlış anlama sonuçta senin hayatın senin seçimin

BozkurtArmy

Katılımcı Üye
13 May 2016
765
0
İstanbul
Hacker konusunda sana tavsiyem Brute Force ile başka havji geç sonra sqlmap geç ordan kali linux derken bir bakmışsın vız geliyor.
Kendimden biliyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.