Ogretmeni nereye şikayet etmeliyim

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Okuldaki öğretmen bize hakaret ediyor
Özel hayatıma karışıyor
Okuldaki çoğu kişi sevmiyor onu

Ogretmeni nereye şikayet etmeliyim?

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
Günümüzde öğretmenlerin göz önündeki değeri oldukça azaldı.
Yavuz Sultan Selim,
Bir Âlimin Atının Ayağından Sıçrayan Çamur Bizim İçin Bir Ziynettir. Demiş,
Çok görüyorum okula değilde sanki gösterişe çıkan mankenler gibi giyinip makyaj yapan kızları
veya çete gibi giyinip okula giden erkekleri.
Öncelikle hocanın tavırlarını bilemem ancak eminimki içinde kötü niyet yoktur.
Öğretmen dediğimiz kişi sana kızıyorsa bir bildiği vardır. Eğer öğretmeniniz aşırıya kaçıyorsa,
Şikayet edeceğin yerler müdüriyet veya il milli eğitim bakanlığı olabilir.

Crazpos

Katılımcı Üye
9 Şub 2022
338
79
Günümüzde öğretmenlerin göz önündeki değeri oldukça azaldı.
Yavuz Sultan Selim,
Bir Âlimin Atının Ayağından Sıçrayan Çamur Bizim İçin Bir Ziynettir. Demiş,
Çok görüyorum okula değilde sanki gösterişe çıkan mankenler gibi giyinip makyaj yapan kızları
veya çete gibi giyinip okula giden erkekleri.
Öncelikle hocanın tavırlarını bilemem ancak eminimki içinde kötü niyet yoktur.
Öğretmen dediğimiz kişi sana kızıyorsa bir bildiği vardır. Eğer öğretmeniniz aşırıya kaçıyorsa,
Şikayet edeceğin yerler müdüriyet veya il milli eğitim bakanlığı olabilir.
kızıyorsa değil bunu zevkine görede yapıyorlar babalarının oğulları değiliz ya. Ben ilk okuldayken öğretmenin biri beni tek eliyle tepesine kaldırıyordu tokatlıyordu, Masaya çağrıyordu abartısız 20 dakika boyunca tokatlıyordu bizi elide beton gibiydi iri yarı birşeydi, onun yüzünden okuldan soğudum ve korkudan gidemiyordum.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
kızıyorsa değil bunu zevkine görede yapıyorlar babalarının oğulları değiliz ya. Ben ilk okuldayken öğretmenin biri beni tek eliyle tepesine kaldırıyordu tokatlıyordu, Masaya çağrıyordu abartısız 20 dakika boyunca tokatlıyordu bizi elide beton gibiydi iri yarı birşeydi, onun yüzünden okuldan soğudum ve korkudan gidemiyordum.
yani dediğim gibi bu işi aşırıya kaçıran veya amacı dışında uygulayan kişiler var doğru lakin genelleme yapmak mantıksız geliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.