Öğretmenimi Nereye Şikayet Edebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
]Merhaba arkadaşlar imam hatip lisesine gidiyorum bizim kuran hocamız bize haksızlık yapıyor ezberlerimizi almıyor hocayı sınıf olaraknereye şikayet edebiliriz

Çözüm
Sorunun çözümü için başvurulabilecek yöntem ve merciiler:

- Öncelik öğretmen ile görüşmek olmalı,
- Çözüm bulunamadı ise okul müdürü/yardımcısı ile iletişime geçilmeli,

Sorun devam ediyorsa ve bu öğretmenin görevini aksattığı düşünülmekte ise;

- İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ İl Milli Eğitim Müdürlüğü / Milli Eğitim Bakanlığı mercilerine dilekçe yazılarak posta ile gönderilebilir. İletişim adresleri internette mevcuttur. (Veya mail adresine e-posta da gönderilebilir.)
- CİMER aracılığı ile (istenirse kimlik gizlenerek) şikayette bulunulabilir.

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,711
12
393
Sydney
Sınıfça derste durumu hocaya söyleyin devam ederse veya laf anlatılmayacak biriyse müdür yardımcısına belirtin hala yoksa cimere bildirebilirsiniz

walek144

Yeni üye
29 Ağu 2007
12
1
önce öğretmeninle kendin konuşmayı dene. olmadı velileriniz güzelce konuşmaa çalışsın. Eğer hala haksızlık yapıyorsa okul idaresine bilgi verin ve konuşun. gerekirse okul idaresine dilekçe ile başvurabilirsiniz. direk cimere yazmak veya milli eğitime gitmek etik bir davranış olmaz.

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
8
114
]Merhaba arkadaşlar imam hatip lisesine gidiyorum bizim kuran hocamız bize haksızlık yapıyor ezberlerimizi almıyor hocayı sınıf olaraknereye şikayet edebiliriz
Merhabalar,
Bu tarz devlet kurumlarında en etkili şikayet merci cimerdir.
Nedeni şudur cimere yazınca cumhurbaşkanlığıdan ilgili bakanlığa bir yazı yazılıyor bakanlıkta il milli eğitim müdürlüğüne bu şekilde sıralı bir yazı yazılıyor en üstten gelen bir dilekçeye karşılık vermek zorunda ve bu durum hocanızın biraz canını sıkabilir ama size bir şey diyemez çünkü kimin şikayet ettiğini göremez.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,061
37
6,060
[C*]
Sorunun çözümü için başvurulabilecek yöntem ve merciiler:

- Öncelik öğretmen ile görüşmek olmalı,
- Çözüm bulunamadı ise okul müdürü/yardımcısı ile iletişime geçilmeli,

Sorun devam ediyorsa ve bu öğretmenin görevini aksattığı düşünülmekte ise;

- İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ İl Milli Eğitim Müdürlüğü / Milli Eğitim Bakanlığı mercilerine dilekçe yazılarak posta ile gönderilebilir. İletişim adresleri internette mevcuttur. (Veya mail adresine e-posta da gönderilebilir.)
- CİMER aracılığı ile (istenirse kimlik gizlenerek) şikayette bulunulabilir.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.