Okul arkadaşımın anlattığı olay.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Arkadaşımın annesi uyurken su içmeye falan kalktığında hep babasını tekerlekli sandalyede görüyormuş ve bunu arkadaşıma anlatıyormuş. Doktora falan gitmişler hiç bir şey olmadığını beyninin ona oyun oynadığını söylüyorlarmış.
Fakat bunu her zaman görüyormuş ve sabah kalktığında babası yok oluyormuş. Bu artık alışkanlık haline gelmiş yanından geçerken "Kızım" diye sesleniyormuş fakat bunu aldırmadan yanından geçiyormuş.
Bazende "Bana neden yok gibi davranıyorsun" gibi cümleler kuruyormuş. Sırf bu yüzden uyurken korkmaya başladım.
Sırf arkadaşımın annesinin derdinden uyuyamıyorum. Bir açıklama getirirseniz sevinirim.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Psikolojik o arkadaşlar :) benim ilkokuldan arkadaşımda benzer bir olay anlatıyordu

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Merhabalar Dostum, Arkadaşının Yaşı Kaç? Genellikle Küçük Yaşlarda Olan Bir Şey Biraz Büyünce Düzelen Bir Durum. Banada Oluyordu Gece Uyanınca Kendi Tabirimle “Şeytan” Görüyordum. Bildiğin Kırmızı Kimsede İnanmıyordu O Yaşlarda, Gözümü Kapayıp Besmele Çekince Düzeliyordu. Yani Çok Umursanacak Bir Şey Değil Doktorun Dedikleri Doğru.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Şöyle söyliyim aklında fikrinde sürekli babası varsa babasını görmesi normal bende vaktinde bir filmde siyah kostümlü veba maskeli adamlar gördüğümde 3 gece uyanıp onları gördüm yanlarına gidince yok oluyorlardı zihin oyunu tamamen

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,713
3,652
23
Ankara
Merhabalar Dostum, Arkadaşının Yaşı Kaç? Genellikle Küçük Yaşlarda Olan Bir Şey Biraz Büyünce Düzelen Bir Durum. Banada Oluyordu Gece Uyanınca Kendi Tabirimle “Şeytan” Görüyordum. Bildiğin Kırmızı Kimsede İnanmıyordu O Yaşlarda, Gözümü Kapayıp Besmele Çekince Düzeliyordu. Yani Çok Umursanacak Bir Şey Değil Doktorun Dedikleri Doğru.

gerekli cevap verildiğine göre artık uzatmanın bir manası yok

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,575
767
beyninin ona oynadığı bir oyun uyumadan önce kafasını boşlatması gerekir müzik dinliyerek uyuyabilir

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana

16 - 17 Yaşlarında. Hem olan şey arkadaşımda değil annesinde oluyor.

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-

Gerekli cevap Verilmiş. Korkmana Gerek Yok. dahada fazla takarsan bu olayları Cidden piskolojin bozulabilir ve dahada ileriye gidebilirsin Cidden kötü şeyler bunlar Çevremde yaşandı onun için

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Benim psikolojim bozulmuş zaten. En küçük olaya takıyorum. Geçen arkadaşımın gitarını kaybettim diye bir hafta boyunca her görüştüğümüzde cümlemde hep "Kusuruma bakma kanka ya" gibi şeyler geçirdim.
Veya bir de
THT'den uzaklaştırıldım diye kendimi "en kötü forum üyesi" ilan etmiştim.

Son düzenleme:

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Bir psikolog ile görüşmesi onun için daha iyi olacaktır. Burada biz bir uzmanın yapabileceklerini yapamayız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.