Okul başkanlığı Hakkında

payidar7

Üye
29 Tem 2017
86
0
Dünya
Arkadaşlar bi gaza gelip okul başkanlığına adaylığımı koydum lise öğrncsym sabahtan beri konuşma metni hazırlamaya çalşyorum hebele hübele metinler çıkıyor mikrofon tecrübem var ama Metin lazım yardım edin ...

ibrhmarfinnc

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
833
3
GAZİANTEP
Merhaba arkadaşlar ben Payidar 7 Türk Hack Team sınıfında okuyorum. Okul temsilciliğine adaylığımı koydum. Sizlerin problemlerinizi anlayabiliyorum ve bu problemleri çözmek istiyorum.
Herkesin başka birine ‘’zor yaparsın’’ dediği şeyler vardır. Ben bu sözleri istemiyorum. Herkes istediği her şeyi yapar. ‘’Yapamam’’ diye bir şey yoktur ya da ‘’başaramam’’ diye bir şey.
Bunlar benim için bir başlangıçtı. Okula katkılarım mutlaka olacak. Sizler her zaman en iyilerine layıksınız. Ben sizin en yükseklerde olmanızı istiyorum ve bunun için en güzel şartlarda okumanız için elimden geleni yapacağım.

YAPACAKLARIM

 Sınıflara ders kitaplarınızı koymanız için anahtarlı ve raflı dolaplar yaptıracağım.
 Okul kütüphanesine katkıda bulunacağım. Kitap, ansiklopedi vs.
 Sizin problem ve şikâyetlerinizi en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
 Bende sizler gibi aynı sıralardayım ve sizin düşündüklerinizi okula yansıtacağımı ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.
 Tuvaletlerin temizliğine önem vereceğim.
 Baharda okul pikniği yapılması için yetkililerle temas kuracağım.
 Sayın müdürümüzle konuşup teneffüslerde müzik açtıracağım.

Bence Güzel Olur :)

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Merhaba arkadaşlar ben Payidar 7 Türk Hack Team sınıfında okuyorum. Okul temsilciliğine adaylığımı koydum. Sizlerin problemlerinizi anlayabiliyorum ve bu problemleri çözmek istiyorum.
Herkesin başka birine ‘’zor yaparsın’’ dediği şeyler vardır. Ben bu sözleri istemiyorum. Herkes istediği her şeyi yapar. ‘’Yapamam’’ diye bir şey yoktur ya da ‘’başaramam’’ diye bir şey.
Bunlar benim için bir başlangıçtı. Okula katkılarım mutlaka olacak. Sizler her zaman en iyilerine layıksınız. Ben sizin en yükseklerde olmanızı istiyorum ve bunun için en güzel şartlarda okumanız için elimden geleni yapacağım.

YAPACAKLARIM

 Sınıflara ders kitaplarınızı koymanız için anahtarlı ve raflı dolaplar yaptıracağım.
 Okul kütüphanesine katkıda bulunacağım. Kitap, ansiklopedi vs.
 Sizin problem ve şikâyetlerinizi en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
 Bende sizler gibi aynı sıralardayım ve sizin düşündüklerinizi okula yansıtacağımı ve sorunlarınıza çare bulacağıma inanıyorum.
 Tuvaletlerin temizliğine önem vereceğim.
 Baharda okul pikniği yapılması için yetkililerle temas kuracağım.
 Sayın müdürümüzle konuşup teneffüslerde müzik açtıracağım.

Bence Güzel Olur :)

Çok güzel olmuş ya la :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.