Okul Bilgisayarina Keylooger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALicaanx

Üye
13 Şub 2011
59
0
Aklima Söyle Bir Fikir Geldi ;okul da ögretmenlerin kullandigi pc ye logger atsam ama loggeri internetten yapıp maile sadece netten girsem yakalnma sorunu olr mu :D
nasil atcaksn demeyin pc ögretmeni cok sever beni geçerim basina ögretmen yolladi sunu pc ye at die derim sorn olrsa bu kadar .. D

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Kafeden yaparsan sorun olmaz.
Ama ntlar vs . değiştirdiğin zaman fark edilsen okul hayatın son bulabilir.
Öğretmenin güvenini boşa çıkarma bence.

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
Gereksiz konu. 2 not düzeltmek için sabıka kaydımı istiyosun.
Atıp Napcaksın ? E Okuldan Not Mu Değiştirceksin Hocalar Bunu Çakmıycakmı
hadi çakmadı diyelim, karne verildikten sonra da çaksa, onu idarenin şifresiyle istediği an değiştirebilir.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Konuyu Sohbet ortamına Cevırmeden Sorununuz Halletmeye Calısın oncelıkle. Yerınde olsam hıc ugrasmam Suan senın ıcın cok Eglencelı Cok Seytanca Bır Fıkır oldugunu dusunuyorsundur.Ama Bır olayın dıger yonunu dusun yakalandıgın anda Gelecegın dıye hıcbır sey kalmaz.Pişman olursun ama o zamanda iş işten Geçmiş Olur ;)

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Konuyu Sohbet ortamına Cevırmeden Sorununuz Halletmeye Calısın oncelıkle. Yerınde olsam hıc ugrasmam Suan senın ıcın cok Eglencelı Cok Seytanca Bır Fıkır oldugunu dusunuyorsundur.Ama Bır olayın dıger yonunu dusun yakalandıgın anda Gelecegın dıye hıcbır sey kalmaz.Pişman olursun ama o zamanda iş işten Geçmiş Olur ;)

evet aynen bu yönünüde dşün yani yakalanırsam yakalanayım beni millet hacker olarak tanır felan sanıpta bence böyle bir işe kalkışma ayrıca ögretme bilgisayarı meb tarafından saniye saniye takip ediliyor.

ALicaanx

Üye
13 Şub 2011
59
0
Gereksiz konu. 2 not düzeltmek için sabıka kaydımı istiyosun. hadi çakmadı diyelim, karne verildikten sonra da çaksa, onu idarenin şifresiyle istediği an değiştirebilir.

Alirm Nette Paylasirm ..D zaten notlarim iyi değiştirme geregi duymuorm :)

demişim zaten arkadaşim ben not değiştirmek için değil öylesine bi fikir ortaya attm herkes üstüme gelmeye başladı :D şaka maksadıyla yazdım sayın .. konu kilitlenebilir teşekkürler herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.