okul hakkında sizce ne yapsam

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
arkadaşlar ben 9.sınftayken okulda kaldım açık öğretime geçtim orada kaldım 11.sınıf olmam gerekirken hayla 9.sınıfım sizce ne yapsam meslek lisesinin bilgisayar bölümünemi gitsem yoksa bu sene açıktan devam edip evde programlama filanmı öğrensem ne yapacağımı hiç bilmiyorum birde size sorayayım dedim

kaptan5467

Katılımcı Üye
6 Kas 2007
354
5
Sakarya
Arkadaşım hayatın hakkında bilgi veremem ama. Ben senin yaşında iken Pc teknik servis işi yapıyordum 97-98 Sonra 2005 e kadar devam etti güzel parası da vardı Boş vaktin çok olur boş kaldıkça Program dili ve ileride meslek için AutoCat falan öğrenirsin İngilizce de Şart. Hayat senin dümen sende iyi düşün sonra ah ah vah vah deme

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
Arkadaşım hayatın hakkında bilgi veremem ama. Ben senin yaşında iken Pc teknik servis işi yapıyordum 97-98 Sonra 2005 e kadar devam etti güzel parası da vardı Boş vaktin çok olur boş kaldıkça Program dili ve ileride meslek için AutoCat falan öğrenirsin İngilizce de Şart. Hayat senin dümen sende iyi düşün sonra ah ah vah vah deme

ingilizce az çok biliyorum teknik servise beni alırlarmı eğer alırlarsa süper olur teknik serviste çalışırım ev gelincede proglamlama dillerinden öğrenirim lise bitincede bilgisayar hakkında çok bilgim olur üniversiteyede bilgisayar bölümüne giderim

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
arkadaşlar ben 9.sınftayken okulda kaldım açık öğretime geçtim orada kaldım 11.sınıf olmam gerekirken hayla 9.sınıfım sizce ne yapsam meslek lisesinin bilgisayar bölümünemi gitsem yoksa bu sene açıktan devam edip evde programlama filanmı öğrensem ne yapacağımı hiç bilmiyorum birde size sorayayım dedim

Valla kardeşim lise yi dışardan bitir o süre zarfında ingilizce ile programlama dili öğrenmeye bak sonra yavaş yavaş zaten internetten nasıl para kazanılacağını öğrenirsin bi teknik serviste iş bulursan süepr olur senin için ama önce bilgi şart

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART

Valla kardeşim lise yi dışardan bitir o süre zarfında ingilizce ile programlama dili öğrenmeye bak sonra yavaş yavaş zaten internetten nasıl para kazanılacağını öğrenirsin bi teknik serviste iş bulursan süepr olur senin için ama önce bilgi şart

18 yaş altını teknik servise alıyorlarmiki benim bildiğim teknik servislerde reşit olanları alıyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.