Çözüldü Okul sitesinde bulduğum açık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
25 Mar 2019
227
0
Swastika
Merhabalar Ben Kendi Okulumun Web Sitesinde Bir Açık Buldum. E Posta İle Göndericektim Ama MEB Beni Blokladı. İpnizden Saldırı Tespit Edilmiştir. Devamı Halinde Yasal İşlem Başlatılabilir diye Yazılar Çıkıyor. Birşey Olurmu. Hapise Girermiyim Yardım Edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Gidip hemen bu konuyu müdürle konuş amacım saldırmak değildi de. Devamını getirme açığı direk müdüre söyle unutma o site okulun sitesi değil meb'in sitesi.

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,646
1,001
Çok değil birkaç sene yatar çıkarsın. Şaka bir yana sen zafiyet tespit edecek bir girişimde bulundun, arkaplanda çalışan hata mesajı devreye girdi. Merak etme hiçbir şey olmaz. E tabii izinsiz güvenlik testi yapmak da suç.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Herhangi bir şekilde güvenliği tehdit etmişsen sıkıntılı, ama sadece açığı bulup bildirdiysen bir şey olacağını sanmıyorum.

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Hiçbir şey olmaz korkma... IP adresini almış olsalar bile bir şey yapamazlar... O yazıyı oraya korkutma amaçlı koymuşlardır yoksa bir şey yapabilecekleri yok onlar benim gibi hacker mı :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.