Okulda atelyede yasaklı yerlere giriş

marvel83

Yeni üye
5 Ocak 2013
34
0
Kolay gelsin. ustalar bizim okulda flash bellekleri yasaklamışlar flash belleği takıyorum içine bişey atamıyorum veya alamıyorum atarken ve alırken sistem tarafından engellendi hatası alıyorum geçen senede aynı şeyi yapmışlardı ama gepedit ve regeditle bu sorunu halletmiştim bu hafta öyle bişey yapmışlarki ne regedit ne gepedit ne cmd nede görev yöneticisi hiç birşey açılmıyor internetten dosya indirirken veya ağdan aldığımız uygulamaları çalıştırırken sistem tarafından yasaklandı diye bir mesaj penceresi çıkıyor bunun çözümü nedir bilen var lütfen yardımcı olsun okuldaki öğretmenler artık ne yapacağını şaşırdı inşallah bunuda sizlerin yardımıyla halledeceğiz şimdiden teşekkürler.

marvel83

Yeni üye
5 Ocak 2013
34
0
galiba anlamadınız hepiniz yardımcı olmaya çalışmışsınız sağolun ama .exe çalıştırmıyor adobe flash player bile yükleyemiyoruz. sistem tarafından engellendi diye mesaj kutusu geliyor.

DJ_KALqSİZ

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
720
0
HUN
Flash Bellek Allak Kendine Ona Hotspot Shield Launch Yükle Flash'a Ve bilgisayara Tak çalıştır İlk bi yasaklı siteye giriş yap siteyi açar sonra kapanır bi sayfa gelir sol üstte 15 den geirye sayacak ve kırmızı bi buton gelecke sayma bitince ona tıkla ve site açılacak ondan sonra hiç o sayma işlemi gelmeyecek...
:)

marvel83

Yeni üye
5 Ocak 2013
34
0
oho abi hospital seheild filan onlarıda çözdüler sabit modemden ipyi sabitlediler abi ana makina sistem odasında oraya ulaşabilirim ne yapamam gerek

recep1621

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
552
1
Ordan İşte Akınsoft Cafeplus Gibi Programların Olması Gerekir Orda Tüm Makinelerin workgroup Vardır Ordan Clıente Bas Ve Yasaklanan Şeyler Ortaya Çıkacaktır Ordan İstediğini Kaldırablrsn :) :) Modemle Hç B Alakası Yok Tek Bi Pcden Hallediolar İşte :)

marvel83

Yeni üye
5 Ocak 2013
34
0
abi deepfrezee kırınca sorun gidicekse evet onuda denerim en azından daha risksiz. adamlar bizi robot yaptılar. hiçbiryere giremiyoruz varsa yoksa ders.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.